Сантьяґо Кабрера


Santiago Cabrera
Дата народження:
05 травня 1978

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

 Венесуельський актор чилійського походження.

Сантьяго - син чилійського дипломата і домогосподарки, народився в Каракасі, Венесуела, жив в Торонто, Лондоні, Мадриді і Румунії. Коли йому виповнилося 15, сім'я повернулася в Чилі. Будучи капітаном футбольної команди, в середній школі, Сантьяго в основному займався легкою атлетикою, поки викладач театрального гуртка порадив йому спробувати себе в акторському мистецтві. Протягом трьох років навчання в Drama Centre London Сантьяго відточував свою майстерність, беручи участь в таких постановках, як «The Madras House», «A Month in the Country», «Napoli Milionaria», «Britannicus», «The Dutch Courtesan», « The Strangeness of Others »,« A Field »,« Three Birds Alighting On », в« The Last Days of Don Juan »він зіграв головного героя.

Паралельно з навчанням Сантьяго знявся в британських телесеріалах «Battles of Britain», «Суддя Джон Дід», «Привиди» і «Та невже». Після закінчення The Drama Centre він зіграв Монтано в спектаклі «Отелло» в Королівському Театрі Нортгемптона. Також в 2006 році він зіграв у фільмі «Любов і інші нещастя» разом з Бріттані Мерфі і Меттью Різом. На американському телебаченні він з'явився в серіалі «Імперія», де зіграв Октавіана Августа. Найбільше він відомий роллю Айзека Мендеса, художника з серіалу «Герої». Він також зіграє Ланселота в серіалі BBC «Мерлін».

Сантьяго вільно говорить на іспанською, англійською, французькою та італійською мовами. Він дуже добре грає в теніс, хокей, займається дайвінгом. 20 січня 2007 року у час вечірньої програми «Vivo Mun2» на NBC Кабрера розповів, що професійно займався футболом до того, як остаточно вирішив податися в актори. Він також стверджував, що Club Deportivo Universidad Católica - його улюблена футбольна команда. Кабрера називає Сантьяго своїм рідним містом, зараз він живе в Лондоні.
Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар