Білл Кемп


Bill Camp

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Американський актор.

Вільям Кемп народився в сім'ї Патриції і Пітера Кемпів. Ще до початку роботи в кіно актор себе прекрасно зарекомендував на театральних сценах, де був і є дуже активним.

Дебют Білла в кінематографі відбувся в 1990 році з фільму "Виворіт долі", а також з епізодичної ролі в серіалі "Великі вистави". Через 8 років Кемп узяв участь у картині "Шулери".

Вельми активним на великому екрані актор став починаючи з 2008 року. Таким поворотним моментом для нього можна вважати стрічку "Список контактів". Через рік Білл уже зіграв у фільмі "Джонні Д.", а ще роком пізніше в картині "Чарівна Тамара".

Дуже продуктивним для Кемпа видався 2012 рік. Саме тоді в фільмографії актора з'явилися такі стрічки, як "Лінкольн", "Найп'яніший округ у світі" й "Експеримент "Покора"".

Протягом 2013-2015 років Білл узяв участь у створенні фільмів "12 років рабства" (2013), "Бердмен" (2014), "Алоха", "Чорна меса" (обидва 2015).

2016 рік знову став досить продуктивним, адже за цей період Кемп зіграв у картинах "Джейсон Борн", "Золото", а також з'явився в 9 епізодах міні-серіалу "Одного разу вночі".

Білл Кемп одружений з акторкою Елізабет Марвел. У пари є один син Сілас.
Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар