МарІо Кантоне


Mario Cantone
Дата народження:
09 грудня 1959

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американський актор театру, кіно і телебачення, стендап-комік. Зрідка виступає як актор озвучування і сценарист.

Маріо Кантоні народився 9 грудня 1959 року в Бостоні, штат Массачусетс, в віці двох років переїхав з батьками в містечко Стоун в тому ж штаті. Був четвертим з п'яти дітей в родині Маріо Кантоні-старшого, власника італійського ресторану і нічного клубу, і Елізабет (у дівоцтві - Песціоне; розум. В 1980 або 1981): його батьки були родом з Італії. У 1978 році Кантоні закінчив старшу школу Stoneham High School, в 1982 році - Коледж Емерсон.

У своїх стендап-виступах Кантоні використовує енергійну напористу манеру вираження; об'єктами його жартів найчастіше стають знаменитості, стереотипи, сім'я, повсякденне життя. Вперше на телеекрані Кантоні з'явився в 1987 році в дитячому шоу Steampipe Alley, де він взяв участь в трьох випусках, граючи ролі (пародіюючи) Стівена Кінга і Пітера Пена. Дебют актора на широкому екрані відбувся в 1994 році - він зіграв роль перехожого у фільмі «Телевікторина». У 1999 році Кантоні вперше спробував себе як сценариста: він написав сценарій до одного випуску програми «Comedy Central являє»; в 2006 році він вперше спробував себе як актора озвучування, давши свій голос пінгвіна Сідні в псевдодокументальному комедії «Фарс пінгвінів».

У 2002 році Кантоні був запрошений в мюзикл «Король Лев» на роль суриката Тимона, але не впорався з роллю, так як там потрібно було працювати з ляльками з пап'є-маше висотою майже в людський зріст.

У жовтні 2011 року, незабаром після того, як в штаті Нью-Йорк були узаконені одностатеві шлюби, Кантоні офіційно вступив у шлюб з музичним театральним режисером Джеррі Діксоном, з яким перебував у відносинах вже 20 років. Церемонію провів пастор, письменник і теолог Джей Баккер.
Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар