Стів Карелл


Steve Carell
Дата народження:
16 серпня 1962

Рейтинг персони

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Актор, продюсер, сценарист, режисер

Стівен Джон Карелл народився в родині інженера-електрика і психіатричної медичної сестри в Конкорді, штат Массачусетс. До народження наймолодшого з чотирьох синів подружжя, батько змінив своє італійське прізвище Кароселлі на Карелл.

В юності Стів був членом студентської імпровізаційної комедійної трупи і ведучим на радіостанції університетського містечка. Спочатку Карелл збирався стати юристом, але батьки підтримали прагнення сина до акторської діяльності, підштовхнувши його. Після закінчення навчання хлопець переїхав до Чикаго, де, через пару років, приєднався до знаменитої комедійної трупи Second City, з якою виступав близько десяти років. Паралельно Стів пробивався в кіно і на телебаченні. Він з'явився в епізодичній ролі в сімейному фільмі "Кучерява Сью" Джона Хьюза, а також працював в якості сценариста та актора "The Dana Carvey Show".

У 1991 році Стів Карелл переїхав до Нью-Йорку разом з іще одним членом Second City Стівеном Колбертом. Обидва були прийняті до акторського складу "The Daily Show" з Джоном Стюартом. Шоу було пародією на випуски новин. Під час роботи на Comedy Central Карелл брав інтерв'ю у відомих політиків, сенаторів США та ін.

До прориву в телевізійному серіалі "Офіс", за участь в якому актор отримав Золотий глобус, Стів Карелл знявся в комедії "Брюс Всемогутній" з Джимом Керрі та "Телеведучий: Легенда про Рона Бургунді" Адама МакКея. Пізніше персонажам Карелла виділялося все більше часу і значення в проектах: "Маленька міс Щастя", "Еван Всемогутній", "Закохатися в наречену брата" та ін. Пропозиції надходили одна за одною. Більшість робіт Стіва були комедійними: "Вечеря з придурками", "Це безглузде кохання", "Великі весняні надії".

У 2014 році актор знявся в драмі Беннетта Міллера "Мисливець на лисиць", і отримав свою першу номінацію на премію Американської кіноакадемії. Роком пізніше на екрани вийшла ще одна драма за участю Карелла. "Гра на пониження" з Крістіаном Бейлом, Бредом Піттом і Райаном Гослінгом.

Стів Карелл одружений на актрисі Ненсі Уоллс, у пари двоє дітей.Постери
Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар