Майкл Сера


Michael Cera
Дата народження:
07 червня 1988

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Канадський актор, режисер, сценарист, продюсер, композитор і монтажер.

Майкл Остін Сера народився 7 червня 1988 року в Брамптоні, провінція Онтаріо, Канада, в сім'ї співробітників компанії "Xerox" Лінди і Луїджі Сера. Крім Майкла, в сім'ї було двоє дівчаток – Моллі і Джордан. У сімейства є італійські, нідерландські, ірландські, англійські й шотландські корені. Сера закінчив школу екстерном в 9 класі, щоб мати можливість більше часу присвятити кар'єрі.

Дебют в кінематографі для Майкла був в 1999 році з кількох епізодів серіалів "Двічі в житті", "Нодді", "Чудовий світ Діснея", "Я був шестикласником-інопланетянином", а також з ТВ-фільму "Що робила Кеті".

Через рік Сера зіграв в одному епізоді серіалі "Її звали Нікіта" і в картині "Радіохвиля". Тоді ж він почав зніматися в шоу "Кмітлива Шерон".

У 2002 році була участь в стрічці "Зізнання небезпечної людини".

Починаючи з 2003 року, актор почав працювати серіалі "Затримка в розвитку", де затримався на 68 епізодів.

2007 рік у кар'єрі Майкла запам'ятався провідними ролями у фільмах "Джуно" і "СуперПерці". Через рік він знявся в картині "Будь моїм хлопцем на п'ять хвилин" і почав свій шлях в серіалі "Децька лікарня".

У 2009 році Сера взяв участь у не дуже вдалих стрічках "Початок часів" і "Бунтівна юність".

2010 рік приніс в кар'єру актора, напевно, його кращу роботу у фільмі Едгара Райта "Скотт Пілігрим проти всіх", де Майкл зіграв головну роль.

У 2013 році Сера знявся в картині "Кінець світу 2013: Апокаліпсис по-голлівудськи". Ще через 3 роки він взяв участь в озвучці мультфільму "Повний розковбас".

Майкл Сера з тих людей, які не прагнуть до популярності. Він не любить шумних компаній, спілкування з однолітками і зайвої уваги.
Постери
Ім’я:
15 січня 2021
Ваш коментар