Тімоті Шаламе


Персона - Тімоті Шаламе
Like
Timothée Chalamet
Дата народження:
26 грудня 1995

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Американський актор.

Тімоті Хал Шаламе народився 27 грудня 1995 в Манхеттені, Нью-Йорк, США, у родині перекладача Марка Шаламе та танцівниці Ніколь Флендер. У нього є старша сестра Пауліна. Більшу частину свого дитинства майбутній актор проводив на рідній Пекельної Кухні й у маленькому селі Шамбор-сюр-Ліньон, де мешкали його дідусь і бабуся. Коли Тімоті був маленьким, він мріяв стати футболістом. Шаламе відвідував 87 початкову школу Вільяма Т. Шермана в рідному місті, а пізніше 54 середню школу Букера Т. Вашингтона. Згодом майбутній актор перейшов до Школи витончених і театральних мистецтв Фьорелло Ла Гардії, де він вирішив пов'язати своє життя з кіно. Після закінчення цього закладу в 2013 році Тімоті вступив до Колумбійського університету в Нью-Йорку на антропологію. Після першого курсу Шаламе перейшов до Школи індивідуалізованого навчання Галлатіна, щоб мати більше свободи в кінокар'єрі.

Дебют актора в кінематографі відбувся в 2009 році з ТБ-фільму Джеффа Блекнера "Любляча Лея" і з епізодичної ролі в серіалі "Закон і порядок".

Великі проекти в кар'єрі Тімоті з'явилися протягом 2014-2015 років. Тоді він узяв участь у створенні картин "Інтерстеллар", "Чоловіки, жінки та діти" (обидві 2014), "Аддероллові щоденники", "Любіть Куперів" (обидві 2015).

Особливо успішним для Шаламе став 2017 рік, коли його фільмографію поповнили такі стрічки, як "Недруги", "Леді Птаха", "Назви мене своїм ім'ям". За останню актор отримав номінацію на "Оскар" за "Найкращу чоловічу роль".


ПостериІм’я:
31 травня 2020
Ваш коментар