Катя Чіллі


Катя Chilly
Дата народження:
12 липня 1978

Рейтинг персони

9.4 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 39

Біографія

Українська співачка і актриса. 

Справжнє ім'я  - Кондратенко Катерина Петрівна. Народилася в місті Києві. На телеекрани маленька Катя потрапила в 1986-році - концерт "Діти Чорнобиля". 

Зірка Каті Chilly запалилася в 1996 році, коли артистка вперше з'явилася на концертних майданчиках і представила свій, без перебільшення, революційний матеріал. Її поява викликала справжній ажиотаж в ЗМІ і бурю захвату у прихильників. Катя стала символом нової української музики, новою музичною альтернативою. Етнічний матеріал в інтерпретації співачки зачарував навіть тих, хто був далекий від фольклору. 

Менше року знадобилося талановитій дівчині для того, щоб отримати впевнений статус зірки. Багаточисельні інтерв'ю, участь в телепрограмах, виступ на найбільших і престижних концертних майданчиках країни, перемоги на фестивалях (у тому числі на фестивалі "Червона рута"). Творчість співачки викликала живий інтерес і з боку західного співтовариства. Так, наприклад, в 1997 році президент MTV Біл Роуді запросив співачку брати участь в програмах цього каналу. Творчість Каті Chilly відзначили на різних міжнародних фестивалях. Серед них фестиваль "Fringe", який проходіл в шотландському місті Едінбургу.

У березні 2001 року Катя виступила з концертною програмою в Лондоні, де дала більше 40 концертів. Виступ Каті в прямому ефірі транслювала компанія ВВС. Ця компанія також зняла кліп (live) співачки, який рік транслювався в ефірі каналу. 

У 1998 році Катя Chilly випустила дебютний альбом "Русалки in da House", поява якого стала знаковою подією для розвитку української музичної культури. Манеру виконання співачки представники масмедіа охрестили "співом прекрасного ельфа". Про історію стародавнього світу Катя знає не з чуток. Адже дослідження, над яким Катя працює в аспірантурі Київського національного університету, розкриває таємниці світосприймання працивілізаций.  Відновлюючи архаїчний етнічний матеріал, Катя Chilly дає йому унікальну сучасну інтерпретацію.
Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 27 лютого 2017 14:59
0
Дуже любила слухати пісні Каті Чілі.Але  потім її пісень не стало і Катя перестала зявлятися .Коли вона прийшла на голос перша думка яка промайнула в голові:"Катя, де ти була весь цей час?Ти так потрибна нам українцям,Україні!"Катю співай!!
.
Гость
Гость 27 лютого 2017 11:09
0
ГоЛюдмила Макеевасть 26 февраля 2017 21:45
Слышала её в "Голосе краины" Это птица райская,не земная!!!
согласна
.
ГоЛюдмила Макеевасть
ГоЛюдмила Макеевасть 26 лютого 2017 21:45
0
Слышала её в "Голосе краины" Это птица райская,не земная!!!
.