Томас Гейден Черч


Thomas Haden Church
Дата народження:
17 червня 1960

Рейтинг персони

6.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Американський актор.

Томас Хейден Черч народився в Ель-Пасо, Техас, США.

Черч почав кар'єру не з кіно, а з радіо, де працював ді-джеєм і диктором. Після невеликої ролі в незалежному фільмі Stolen Moments (1997), Черч переїхав до Лос-Анджелеса і присвятив себе кіно. Він зіграв роль дурнуватого механіка в аеропорту, Лоуелла Мавера в шести сезонах (1990– 1995 рр.) американського ситкома "Wings" на каналі NBC. Черч відпрацював на телебаченні в ще двох додаткових сезонах серіалу "Ned and Stacey", зігравши головну роль. Томас отримав роль другого плану в таких фільмах, як "Тумстоун: Легенда дикого заходу" ("Tombstone") режисера Джорджа Пан Косматоса "George of the Jungle" ("Джордж з джунглів") Сема Уайзмана і "The Specials" ("Незвичайні").

Так сталося, що Черч частенько грає лиходіїв або комічних персонажів у фільмах. Тому приклад: його участь у фільмі жахів Ернеста Р. Дікерсона і Гілберта Адлера "Демон – лицар" і веселе озвучення персонажа Дуейна в мультфільмі "Лісова братва" ("Over the Hedge").

Після декількох маленьких ролей у кіно, наприклад, невеликої появи Черча у фентезі Генрі Селіка "Monkeybone" ("Мавпяча кість", 2001 р.) і кримінальній стрічці "3000 миль до Грейсленда" ("3000 Miles to Graceland", 2001 р.), актор зробив свій режисерський дебют. У 2003 році Черч режисував комедію "Rolling Kansas". У 2003 році Олександр Пейн запросив Черча на роль Джека у фільм "Sideways" ("На узбіччі"). Драма "На узбіччі" принесла Черчу перемогу на "IFP Independent Spirit Award", а на додаток до цієї престижної американської кінонагороди Черч був номінований на "Оскар" як  "Кращий актор другого плану". З тих пір Черч з'являвся в таких проектах, як фантастична комедія "Idiocracy" ("Ідіократія", 2006 р.) і виконав одну з головних ролей в одному з найбільш рейтингових фільмів, у вестерні Уолтера Хілла "Broken Trail"("Перерванний шлях", 2006 р.) на кабельному каналі AMC. Зігравши в "Перерванному шляху", Черч отримав премію "Еммі". У 2007 році Хейден Черч в черговий раз став кінозлодієм в популярному продовженні пригод Спайдермена, людини-павука "Людина-павук 3: Ворог у віддзеркаленні" ("Spider-Man 3").Постери
Ім’я:
24 вересня 2021
Ваш коментар