Дастін Клер


Dustin Clare
Дата народження:
02 січня 1982

Рейтинг персони

8.8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 14

Біографія

Актор, продюсер, сценарист.

Місце народження: Балліна і Маклін, Новий Південний Уельс.

У якийсь момент прийшовши до того, що все, що його цікавить, це акторське життя там, за кадром кінокамер, вступає до Академії виконавських мистецтв de Perth Західній Австралії. Кіношколу актор закінчує зі ступенем актора в 2004 році.

Дебютна роль припадає на короткометражку в 2003 році, всесвітня глядацька публіка ж бачить актора вперше в серіалі "Дочки Маклеода", в якому актор з'являється в 2006 році. За свого персонажа в цьому багатосерійному проекті артист отримав Logie Award, як талановитий актор-початківець. Потроху знімаючись в серіалах, починає приймати запрошення зніматися в повнометражних фільмах. У 2011 році знімається в "Око шторму", в 2013 на кіноекрани світу виходить мюзикл "Богиня". Однак найвідоміша роль австралійця, яка безперечно принесла йому славу, став персонаж Ганнікус в серіалах "Спартак: Кров і Пісок" і "Спартак: Боги арени".

У вільний час Дастін Клер багато часу приділяє читанню книг, їзді на мотоциклі. Він добре володіє грою на гітарі. На момент 2014 актор не одружений, хоча зустрічається з актрисою Каміллою Кінан, з якою познайомився під час зйомок в серіалі "Насолода". Незважаючи на те, що він проживає на території Австралії, у Клера є ще ірландське і шотландське громадянства.
Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар
Мари
Мари 29 грудня 2015 11:30
0
Прекрасный актер !
.