Джемейн Клемент - біографія, фільмографія та фото Джемейн Клемент - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Джемейн Клемент


Персона - Джемейн Клемент
Like
«Jemaine Clement»
Дата народження:
10 січня 1974

Біографія

Новозеландський актор, сценарист, режисер, продюсер і композитор.

Джемейн Клемент народився 10 січня 1974 року в Мастертоні, Нова Зеландія, і виріс у регіоні Вайрарапа. Його мама походить із племені маорі. У рідному місті майбутній актор відвідував Коледж Макоура. Після закінчення цього закладу Джемейн переїхав до столиці Нової Зеландії, міста Веллінгтон, де вступив до Університету Вікторії. Там Клемент вивчав драму і кіно, а згодом зустрів друга на багато років – Тайка Вайтіті. Разом вони сформували комедійний дует, який став відомий на всю країну. У тому ж Університеті Вікторії актор почав займатися музикою, сформувавши разом з Бретом Маккензі гурт "Flight of the Conchords".

Дебют Джемейна в кінематографі відбувся в 1996 році з епізодичної ролі в серіалі "Пригоди Енід Блайтон".

Перші великі проекти в кар'єрі Клемента з'явилися в період з 2010 по 2012 роки. Тоді він узяв участь у таких картинах, як "Нікчемний Я", "Вечеря з придурками" (обидві 2010), "Ріо" (2011), "Люди в чорному 3" (2012).

2014 рік став одним з найкращих для актора. По-перше, він знову озвучив Найджела у стрічці "Ріо 2". По-друге, у цей час Джемейн разом зі своїм другом Тайка Вайтіті написали сценарій, зіграли головні ролі і стали режисерами хорошого фільму "Реальні упирі".

Протягом 2016-2017 років фільмографія Клемента поповнилася картинами "Великий і добрий велетень", "Моана" (обидві 2016), "Лего Фільм: Бетмен", а також серіалом "Легіон" (5 епізодів).

Джемейн Клемент одружений з театральною акторкою Мірандою Менезіадіс. У пари є син Софокл Ірая Клемент.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:

ПостериІм’я
18 вересня 2019
Ваш коментар