Лілі Коул


Lily Cole
Дата народження:
19 травня 1988

Рейтинг персони

4.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 4

Біографія

Англійська актриса і модель. 

Народилася в Торквеї, Девон, Англія. 

Лілі ніколи не мріяла про кар'єру моделі, проте її долю вирішив випадок. Лілі було 14 років, вона прогулювалася по вуличці в Сохо після зустрічі зі своїми друзями в одному з місцевих фаст-фудів. Бенжамін Харт британський актор і ведучий шоу про моду на ВВС (The Clothes Show) побачив Лілі. Дівчину запросили на зустріч в агентство Storm Models. 

Прорив в кар'єрі Лілі стався майже через рік, в 2003 році, коли її незвичайна зовнішність біла шкіра і вогненно-руде волосся потрапили в об'єктив знаменитого фотографа Стівена Місела (Steven Meisel). Це була фотосесія для італійського журналу Vogue. Можна сказати, що ця зйомка катапультувала Лілі в світ топ моделей, зробивши її обличчя – обличчям року. З тих пір Лілі Коул почала працювати з такими знаменитими фотографами, як Крейг Мак Дін, Нік Найт, Артур Елгорт.

Після зйомок для американського, італійського, британського, японського і корейського Vogue, Лілі знялася для обкладинки Numero і Citizen K. А в листопаді 2004, у віці 16 років, British Fashion Awards назвав Лілі Коул моделлю року. Chanel і Prada підписали з Коул контракти. Тепер індустрія моди широко відкрила двері перед Лілі

В 2007 році, Лілі Коул займала 83 місце в списку найбагатших молодих людей Британії (Sunday Times Rich List). 

Є студенткою найпрестижнішого учбового закладу Великобританії – Кембріджа. Вчиться модель на відмінно. Лілі вивчає філософію, етику і політику. Дівчина має намір успішно закінчити навчання в Кембріджі не дивлячись на щільний графік модних показів і фотосесій для журналів. 

У кіно дебютувала роллю у фільмі "Однокласниці" (2007). Знялася також в таких фільмах як "Гнів" (2009), "Воображаріум доктора Парнаса" (2009), "Проходження" (2009).
Ім’я:
03 серпня 2021
Ваш коментар
Оля
Оля 31 липня 2012 11:43
0
Лили Коул просто божественна... некоторые считают ее идеалом...
.