Лілі Коллінз


Lily Collins
Дата народження:
18 березня 1989

Рейтинг персони

9.2 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 14

Біографія

Британо-американська актриса, модель, ведуча ТБ і журналістка. 

Народилася в Гілдфорді, Сюррей, Англія,  Великобританія. Повне ім'я - Лілі Джейн Коллінз

Дочка відомого англійського вокаліста Філа Коллінза і його другої дружини Джилл Таверн. Закінчила школу Гарвард-Уестлейк і поступила в Університет Південної Каліфорнії на спеціальність - журналістика. 

Коллінз почала зніматися на телебаченні у віці двох років, беручи участь в шоу на каналі ВВС. Коли Лілі було п'ять, сім'я переїхала в США, де юна актриса почала виступати в театрі Молодіжної Академії драматичного мистецтва. 

Тінейджером Лілі почала писати статті в журнали "Elle Girl", "Seventeen", "Teen Vogue", "Los Angeles Times". Вона освітлювала інагурацію президента для каналу "Nickelodeon", а також Національні з'їзди Демократичної і Республіканської партій для журналу "Seventeen", була позаштатним автором журналу "CosmoGIRL!". В даний момент є ведучою на каналі  "Nickelodeon", а також вела шоу "Live from the Red Carpet at the Oscars" для каналу "E! Network".  

ЛІлі почала акторську кар'єру роллю у відомому серіалі "Беверлі Хіллз 90210: Нове покоління" (2009). У великому кіно Лілі  дебютувала роллю дочки Сандри Баллок у фільмі "Невидима сторона" (2009). 

Серед інших проектів актриси, ролі в таких фільмах як "Священик" (2011) і "Гонитва" (2011).Постери
Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар