Дженніфер Коннеллі

Увійти через
Реєстрація
 

Дженніфер Коннеллі
 
Дженніфер Коннеллі (Jennifer Connelly)
Дата народження: 12 грудня 1970 1970-12-12
Біографія
 

Американська актриса і колишня модель.

Дженніфер Лінн Коннеллі народилася 12 грудня 1970 року в Катскілл-Маунтейнс, штат Нью-Йорк, США в родині кравця і католика Джерарда Коннеллі, який мав ірландсько-норвезькі коріння, і Ейлін Коннеллі, яка походила з родини російсько-польських євреїв. Джен вчилася в школі Святої Анни, що в нью-йоркському районі Бруклін-Хайтс. Коли їй було 10 років, вона почала зніматися в рекламі для преси, а потім перейшла на телерекламу. Після того, як закінчила школу, Коннеллі пішла в Єльський університет, де два роки вивчала англійську мову і драматичне мистецтво. Після цього періоду вона перевелася в Стенфордський університет, щоб мати можливість грати в класичному театрі і навчатися імпровізації. Цей університет вона не закінчила.

Дебют в кінематографі відбувся ще в 1984 році з ролі молодої Дебори в картині "Одного разу в Америці".

В юні роки вона була мало задіяна в відомих проектах. До кінця ХХ століття варто згадати хіба що картини "Лабіринт" (1986) і "Темне місто" (1998).

Популярність актрисі приніс 2000 рік і стрічка "Реквієм за мрією", де вона зіграла одну з головних ролей. Саме після цієї роботи почався стрімкий ріст Коннеллі.

Не менш важливим в кар'єрі Дженніфер став наступний рік, коли вона знялася у фільмі "Ігри розуму". За цей проект вона отримала "Оскар" за "Кращу жіночу роль другого плану" і "Золотий глобус" в тій же номінації. Саме на зйомках вона познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Полом Беттані.

У 2003 році Коннеллі знялася в картинах "Халк" і "Будинок з піску і туману" (головна роль).

2006 рік запам'ятався непоганими стрічками "Як малі діти" і "Кривавий алмаз".

Двома роками потому актриса знялася в неоднозначному фільмі "Коли Земля зупинилася" з Кіану Рівзом в головній ролі, картині "Чорнильне серце" і "Обіцяти – не означає одружитися".

За останні роки Коннеллі брала участь лише в кількох непоганих проектах, серед яких "Застряг в любові" (2012), "Любов крізь час", "Ной" (обидва 2014 року). Останнім доступним фільмом є "Американська пастораль", який вперше був представлений 9 вересня 2016 року.

Дженніфер Коннеллі і Пол Беттані - щасливі батьки двох дітей (перший син Кай від фотографа Девіда Дагана, а другий син Стеллан від Беттані). Цікавий факт, що на період вагітності Джен переставала бути веганом.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
9.8 / 10 Голосів: 4
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
26 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw