Олівія Кук

Увійти через
Реєстрація
 

Олівія Кук
 
Олівія Кук (Olivia Cooke)
Дата народження: 27 грудня 1993 1993-12-27
Біографія
 

Британська акторка.

Кетрін Олівія Кук народилася 27 грудня 1993 року в Олдемі, Великий Манчестер, Англія, Великобританія, у родині офіцера у відставці Джона і торгового представника Ліндсі Кук. В Олівії є молодша сестра Елеонора. Коли Кук була зовсім маленька, її батьки розлучилися, а обидві дівчинки залишилися з мамою. Ще з дитинства майбутня акторка займалася гімнастикою і балетом, а згодом навіть почала ходити на майстер-класи від театру Олдему. Олівія навчалася в середній школі Ройтона і Кромптона в рідному місті, а пізніше вивчала драму в Олдемському коледжі. Вже працюючи в кіно, Кук дуже хотіла вступити до Королівської академії драми в Лондоні, дійшла до фінального етапу переглядів, але її не прийняли.

Дебют акторки в кінематографі відбувся в 2012 році з міні-серіалів "Відключка" і "Таємниця Криклі-холу" (по 3 епізоди). Через рік вона почала свій шлях у шоу "Мотель Бейтса", де і до цього дня грає одну з головних ролей і вже з'явилася в 49 епізодах.

2014 рік став дуже продуктивним для Олівії. Саме тоді вона взяла участь у фільмах "Сигнал", "Експеримент: Зло", "Куіджа: Дошка Диявола". Ще через рік в її фільмографії з'явилася картина "Я, Ерл і дівчина, що вмирає".

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
9.0 / 10 Голосів: 2
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
16 червня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw