Олівія Кук


Персона - Олівія Кук
Like
Olivia Cooke
Дата народження:
27 грудня 1993

Рейтинг персони

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Британська акторка.

Кетрін Олівія Кук народилася 27 грудня 1993 року в Олдемі, Великий Манчестер, Англія, Великобританія, у родині офіцера у відставці Джона і торгового представника Ліндсі Кук. В Олівії є молодша сестра Елеонора. Коли Кук була зовсім маленька, її батьки розлучилися, а обидві дівчинки залишилися з мамою. Ще з дитинства майбутня акторка займалася гімнастикою і балетом, а згодом навіть почала ходити на майстер-класи від театру Олдему. Олівія навчалася в середній школі Ройтона і Кромптона в рідному місті, а пізніше вивчала драму в Олдемському коледжі. Вже працюючи в кіно, Кук дуже хотіла вступити до Королівської академії драми в Лондоні, дійшла до фінального етапу переглядів, але її не прийняли.

Дебют акторки в кінематографі відбувся в 2012 році з міні-серіалів "Відключка" і "Таємниця Криклі-холу" (по 3 епізоди). Через рік вона почала свій шлях у шоу "Мотель Бейтса", де і до цього дня грає одну з головних ролей і вже з'явилася в 49 епізодах.

2014 рік став дуже продуктивним для Олівії. Саме тоді вона взяла участь у фільмах "Сигнал", "Експеримент: Зло", "Куіджа: Дошка Диявола". Ще через рік в її фільмографії з'явилася картина "Я, Ерл і дівчина, що вмирає".


ПостериІм’я:
26 травня 2020
Ваш коментар