Шарлто Коплі


Sharlto Copley
Дата народження:
27 листопада 1973

Рейтинг персони

4 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Південноафриканський актор, продюсер, режисер і сценарист. 

Народився в Йоханнесбурзі, Південна Африка. 

Через рік після закінчення середньої школи, Коплі став одним із засновників компанії "Media Production". В цей час Коплі вперше зустрів майбутнього режисера Ніла Бломкампа, і найняв його для роботи дизайнером комп'ютерної графіки. 

В 2005 році Коплі став продюсером першого короткометражного фільму Ніла Бломкампа "Вижити в Йобурзі". В 2008 році Шарлто Коплі дебютував в якості режисера картиною "Ложка". 

В 2009 році Коплі зіграв одну з головних ролей в картині "Дев'ятий округ", наступний проект за участю Шарлто - картина "Команда А" (2010).

Шарлто зіграв ще ряд ролей в інших фантастичних фільмах Бломкампа. У фільмі «Елізіум - раю не на Землі» він виконав роль головного лиходія, найманця Крюгера. У фільмі «Робот на ім'я Чаппі» він озвучив і зіграв за допомогою захоплення руху головного героя - розумного робота Чаппі. Крім великих проектів, Коплі часто грає в незалежних малобюджетних фантастичних фільмах, таких як «Європа» (2013) або «Хардкор» (2015). Став прототипом зовнішності і голосом персонажа Джиммі в грі «Payday 2» (2013). Озвучив Орма в мультфільмі «Снігова королева 2: Перезаморозка» (2014 року).Постери
Ім’я:
03 серпня 2021
Ваш коментар