Герміона Корфілд


Hermione Corfield
Дата народження:
19 грудня 1993

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

 Англійська актриса.

Народилася в 1993 році в сім'ї Річарда Корфілда і його дружини Емми Вілліс, дизайнера сорочок. У неї дві сестри: Айседора і Кай. Герміона відвідувала школу Даун Хаус в Колд Еш, селі недалеко від Ньюбері, Беркшир. Вона вивчала англійську літературу в університетському коледжі Лондона, перш ніж вступити на курс в Інституті театру і кіно імені Лі Страсберга в Нью-Йорку.

Дебютувала в кіно в 2014 році. Уже через рік Герміона виявилася відразу в двох значних проектах - «Місія нездійсненна: Плем'я ізгоїв» і «Містер Холмс». Нехай її ролі виявилися не найголовнішими, але участь в блокбастері «Місія нездійсненна» дозволило їй запам'ятатися глядачам, а робота в «Містер Холмсe» поруч з найдосвідченішим майстром Ієном Маккеленом - поліпшити свої акторські навички. Вона також працювала з Пенелопою Крус у рекламній кампанії для Schweppes.

Вона зіграла у восьми епізодах мав популярність серіалу «Алкион» - історії галасливого і гламурного п'ятизіркового готелю в самому серці Лондона під час Другої світової війни. 4 жовтня 2017 року стало відомо, що Герміона Корфілд виконає роль пілота Талліссан Лінтри в черговий частини зоряної кіносаги - «Зоряні війни: Останні джедаї».Постери
Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар