Біллі Крудап

Увійти через
Реєстрація
 

Біллі Крудап
 
Біллі Крудап (Billy Crudup)
Дата народження: 08 липня 1968 1968-07-08
Біографія
 

Американський актор. 

Народився в Манхассеті, Нью-Йорк, США. Справжнє ім'я - Уільям Гейтер Крудап

З самого дитинства Біллі виявляв цікавість до акторського ремесла. Ставив родинні концерти, грав в шкільному театрі. Вивчав драматичне мистецтво в Нью-Йоркському університеті, закінчив університет Північної Кароліни і театральну школу на Бродвеї. 

Потім почав виступати в театрах. Він виконав роль в бродвейській постановці чеховськой п'єси "Три сестри". Втішні відгуки критиків викликала його роль в бродвейській постановці "Автобусна зупинка". 

Дебютом Крудапа у кіно стала незалежна картина "Колесо долі", знята в 1994 році вона пролежала на полиці три роки. В1996 році він отримав іншу, вигіднішу роль в драмі Беррі Левінсона "Сплячі". Наступною роботою Біллі стала мелодрама "Сім'я Ебботів" (1997), де його партнером виступив Хоакін Фенікс. Наступного року він знявся у фільмі Стівена Фрірза "Країна горбів і долин" (1998), що завоював "Срібного Ведмедя" за кращу режисуру на Берлінському кінофестивалі. 

Потім послідували роботи у фільмах "Розбуджуючи мерців" (2000), "Майже знаменитий" (2000). Помітною роботою Крудапа стала роль в історичній стрічці "Краса по-англійськи" (2004), де Біллі зіграв "примадонну" лондонської сцени шекспірівського театру. У "Великій рибі" (2003) Тіма Бертона Біллі зіграв сина, що приїхав попрощатися з вмираючим батьком. 

В 2006 році він знявся в шпигунській стрічці Роберта Де Ніро "Помилкова спокуса" і романтичній комедії "Довірся цьому парубку".

Серед останніх картин за участю Біллі Крудапа "Хранителі" (2009), "Джоні Д." (2009) і "Їсти, молитися, кохати" (2010).

 

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
3.0 / 10 Голосів: 2
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
20 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 19 березня 2011 21:35
Мне понравился актер, особенно его игра в "Красоте по-английски" и "Спящих". В них проявился его разносторонний талант, способность играть жестких  в одном случае, и беспомощных в другом случае, мужчин. Жаль, что в последнее время его не видно в главных родях.
Рейтинг повідомлення: 0
 fk tw