Джон К'юсак


John Cusack
Дата народження:
28 червня 1966

Рейтинг персони

9.2 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 10

Біографія

Американський актор, сценарист і продюсер. 

Народився в Еванстоні, Іллінойс, США. Повне ім'я - Джон Пол Кьюсак

Його батько Дік Кьюсак займався рекламним бізнесом, знімав документальні фільми (і навіть отримав "Еммі") і сам грав у кіно. Його мати Ненсі - вчитель математики. Брат Білл і сестри Енн, Джоан і Сьюзі пішли по стопах батька і сталі акторами. 

У 8 років поступив в театральну школу, де викладали друзі сім'ї Берн і Джойс Півени. У цій школі вже вчилися Енн, Джоан, а також син Півенов Джеремі, який стане кращим другом Джона впродовж багатьох років. За допомогою батьків в 12 років влаштувався працювати на місцеву радіостанцію, де читав рекламні оголошення і замінював диктора. У 14 років вже виступав в багатьох виставах в театрі, де отримав репутацію "блискучого і постійно імпровізуючого актора". 

Першу серйозну роль він зіграв в сімнадцять років у фільмі "Клас". Потім грав у Джона Сейлза в "Eight Men Out", у Кемерона Кроу в любовній стрічці "Скажи що-небудь" (премія Чикагської Асоціації кінокритиків), у Стівена Фрірза у фільмі "Кидали". Разом з сестрою Джоан багато часу приділяв роботі в театрі. 

Друга половина 90-х років ознаменувалася для актора вдалими проектами, серед яких, - "Кулі над Бродвеєм" і "Дорога на Велвілл". Успішно виконав ролі в фільмах "Повітряна в'язниця" (1997), "Бути Джоном Малковічем" (1999), "Фанатик", за які удостоївся безлічі номінацій на здобуття різних премій. 

В 2000 році Джон Кьюсак у складі всієї акторської династії Кьюсаків вдруге отримав премію Чикагської Асоціації кінокритиків.Постери
Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар