Генрі Йен Кьюсік


Henry Ian Cusick
Дата народження:
17 квітня 1967

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Британо-перуанський актор, продюсер, режисер і сценарист.

Генрі Єн К’юсік-Чавез народився 17 квітня 1967 року в Трухільйо, Перу, у родині перуанки Есперанци Чавез і шотландця Генрі Джозефа К’юсіка. Коли майбутньому актору було 2 роки, батьки Генрі, а тобто і він сам, перебралися в Мадрид, Іспанія, а ще через деякий час у Глазго, Шотландія. Після цього сім'я К’юсік 10 років Жила в Сан-Фернандо, Тринідад і Тобаго, де майбутній актор відвідував Презентаційний коледж. Коли Генрі виповнилося 14 років, його рідні знову вирішують повернутися до Шотландії, у місто Пейслі. У Глазго К’юсік відвідує Шотландську королівську академію музики і драми, що дозволило йому згодом стати частиною трупи Громадянського театру.

Дебют актора в кіно був у 1993 році з епізодичної ролі в серіалі "Таггарт".

Особливо яскравим для Генрі вийшов період з 2005 по 2010 роки. Саме тоді він зіграв одну з головних ролей у серіалі "Залишитися в живих", де його персонаж Десмонд Х’юмен з'явився в 74 епізодах. Крім того, за цей же час К’юсік був зайнятий у фільмах "Напівсвітло" (2006), "Хітмен" (2007).

Наступним великим проектом у фільмографії актора став серіал "Сотня". Йому знову дістався один з головних персонажів, який був у 64 епізодах шоу.

Генрі Єн К’юсік одружений з Енні Вуд. У пари є троє синів.
Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар