Генрі Черні


Henry Czerny
Дата народження:
08 лютого 1959

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Канадський актор.

Черні з'явився в понад сімдесят фільмах і телесеріалах. Він освоїв акторську професію в Національній театральній школі в Монреалі, а в 1982 році дебютував в театрі. Він зарекомендував себе як досвідчений драматичний актор і в кінці 1980-х почав виступати в мюзиклах в Торонто.

Зігравши безліч ролей в канадських фільмах, в 1993 році Черні дебютував в голлівудській картині «Пряма і явна загроза» з Харрісоном Фордом. Черні також з'явився в таких фільмах як «Місія нездійсненна», «Крижаний шторм», «Хаос», «Рожева пантера» і т. Д. Його найбільшому успіхом стала головна роль у фільмі 1993 року «Хлопчики святого Вінсента», за яку він отримав похвалу від критиків і ряд нагород. Він зіграв роль Нілу Доналда Уолша в фільмі «Бесіди з Богом».

На телебаченні він зіграв роль Томаса Говарда 3-го герцога Норфолка в історичному телесеріалі «Тюдори» в 2007 році. Крім того він з'явився в таких серіалах як «C.S.I .: Місце злочину», «Та, що говорить з привидами» і «звалилися небеса». Він також знявся з Сігурні Уівер у фільмі «Молитви за Боббі» в 2009 році. З 2011 по 2014 рік Черні грав роль Конрада Грейсона, чоловіка персонажа Меделін Стоу - Вікторії Грейсон в американському телесеріалі каналу ABC «Помста». Він покинув шоу після трьох сезонів.Постери
Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар