Алекса Давалос - біографія, фільмографія та фото Алекса Давалос - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Алекса Давалос


Персона - Алекса Давалос
Like
«Alexa Davalos»
Дата народження:
28 травня 1982

Біографія

Алекса Давалос народилася в Парижі. Єдина дитина актриси Елісса Давалос і фотографа Джефа Дюнас. Давалос провела більшу частину свого дитинства у Франції і Італії перед тим, як переїхати жити в Нью-Йорк.

У сімнадцять років вона збунтувалася і самостійно вирушила в Нью-Йорк. Вона заробляла на життя моделлю, незабаром їй випав шанс стати актрисою і вона приєдналася до нью-йоркського Off Broadway Flea Theater.

У 2002 році Давалос знялася з Чарлі Хофхаймер в короткометражному фільмі «Привид Ф. Скотта Фітцджеральда», який був показаний на кінофестивалі в Торонто в 2002 році. У 2003 році знялася в телевізійному фільмі компанії HBO «Панчо Вілья» з Антоніо Бандерасом. У 2004 році вперше отримала головну роль Кіри в художньому фільмі «Хроніки Ріддіка».

Давалос також зіграла роль мутанта Гвен Райден в трьох епізодах серіалу «Ангел», а в 2005 році появилась в серіалі телеканалу Fox «Зустріч випускників». У 2007 Алекса зіграла в романтичній драмі «Свято кохання», в якому також знімалися Грег Кіннер та Морган Фріман. Вона також знялася у фільмі «Туман» режисера Френка Дарабонта. У 2008 році знялася у фільмі Едварда Цвіка «Виклик» з Деніелом Крейгом. Вона зіграла Андромеду в фільмі «Битва титанів» разом з Семом Уортінгтон, Рейфом Файнсом, Ліамом Нісоном і ін. У 2013 році знову знялася у режисера Френка Дарабонта в серіалі «Місто гангстерів».


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
8.0 / 10 Голосів: 1

ПостериІм’я
26 серпня 2019
Ваш коментар