Кіт Девід


Keith David
Дата народження:
04 червня 1956

Рейтинг персони

7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Американський актор і продюсер. 

Кіт Девід народився в найзнаменитішому районі Нью-Йорка - Гарлемі, але зростав в іншому, менш відомому, але не менш екзотичному - Квінсі. Одного дня в шкільній постановці "Чарівника з країни Оз" йому дісталася роль боязливого лева. З цього, можна вважати, і почалася його акторська кар'єра. 

Він був номінований на премію Еммі за фільм "The Tiger Woods Story" і знявся у фільмах "Мертві президенти" і "Клокери" Спайка Лі. Кіт був ведучим в телефільмі Кена Бернса "Jazz" принесшим йому номінацію на премію "Еммі". 

Кіт Девід озвучував головну роль в мультиплікаційному серіалі "Спаун" (Spawn) і головну роль у фільмі "Горгульії (Gargoyles). У 1992 році Кіт номінувався на премію "Тоні" за роль другого плану в мюзиклі "Jelly''s Last Jam". 

Він зіграв також головну роль на Бродвеї в п'єсі Огаста Уілсона "Seven Guitars". Кіт брав участь в джазово-гумористичному спектаклі в готелі "Дельмоніко" в Нью-Йорку і в готелі "Синегрілл" в Лос-Анджелесі. 

І, нарешті, він здійснив свою давню мрію, зігравши Отелло на нью-йоркському "Шекспірівському фестивалі". Кіт Девід був партнером Джина Хекмена і Шерон Стоун у фільмі "Швидкий і мертвий", Річарда Гіра і Кім Бесінгер в картині "Остаточний аналіз". 

Він працював також з такими відомими режисерами, як Клінт Іствуд над фільмом "Птаха" (Bird), Стівеном Спілбергом над картиною "Завжди" (Always), і Джоном Карпентером над стрічками "Річ" і "Вони живуть".Постери
Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар