Люсі Девіс


Lucy Davis
Дата народження:
02 січня 1973

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Англійська актриса.

Згідно IMDb, перша роль Девіс була в 1993 році в епізоді серіалу «Детективи. Девіс зіграла Марію Лукас в телесеріалі 1995 року випуску ВПС «Гордість і упередження». Вона також з'явилася у фільмі «Сексуальне життя картопляних хлопців» (2004), зіграла роль у фільмі «Зомбі на ім'я Шон» (2004), і грала Хейлі Джордан в радіопостановці BBC Radio 4 «Лучники» з 1995 по 2004 рік. Вона кинула останню роль, коли не змогла через неї займатися іншими проектами, проте частина постановки була заново створена у вересні 2005 року. Вона з'явилася в епізоді «Слони і курки» британського телешоу «Книжковий магазин Блека» разом з Темсін Грег (англ.) Рос. і Олівією Колман.

Її, як повідомляється, пропонували роль у фільмі «Подалі від тебе», ту що в кінцевому рахунку зіграла Тоні Коллетт. Девіс явно відмовилася від цієї ролі, оскільки в ній вона повинна була грати «жирну і потворну сестру» Кемерон Діас. У 2006 році Девіс зіграла провідну Fashion TV в хіті каналу АВС «Поганенька Бетті», і в тому ж році зіграла письменницю Люсі Кенрайт у фільмі NBC «Студія 60 на Сансет-Стріп». У 2008 році вона з'явилася в декількох епізодах американського серіалу «Жнець».

У 2010 році Девіс знялася в шести епізодах драматичної комедії ITV Married Single Отхер, а також з'явилася в якості запрошеної зірки в серіалі «Менталіст», де грала разом з чоловіком Овайном Йомен. Девіс також була зіркою в трилері «Хлопець, який вбиває людей», режисер Джон Лендіс. У 2012 році Девіс була запрошена зіркою-голосом в мультсеріалі «Гріффіни» в епізоді «Будьте обережні, що ви для риби».Постери
Ім’я:
17 вересня 2021
Ваш коментар