Роберт Де Ніро

Увійти через
Реєстрація
 
Роберт Де Ніро
 
Роберт Де Ніро (Robert De Niro)
Дата народження: 17 серпня 1943 1943-08-17
Посилання: Фан-клуб
Посилання: Фан сайт
Біографія
 

Американський актор, режисер і продюсер. Повне ім'я - Роберт Маріо Де Ніро-молодший. Де Ніро вважається одним з талановитіших акторів свого часу, перш за все за його багатолітню співпрацю з режисером Мартіном Скорсезе. Сам він вважає себе італо-американцем, хоча італійське коріння має лише його дідусь по батьківській лінії. У 1966 році Роберт дебютує у фільмі Брайана Де Пальми "Весільна вечірка".

Проте першою помітною роллю актора стала участь у фільмі, присвяченому бейсболу — "Bang the Drum Slowly" у 1973 році. У цьому ж році на екрани виходить фільм "Злі вулиці". Цей фільм став першою спільною роботою Роберта з Мартіном Скорсезе. У 1974 році Де Ніро отримує премію "Оскар" за кращу чоловічу роль другого плану у фільмі Френсіса Форда Копполи "Хрещений батько 2" по мотивах книги Маріо Пузо. Чергова спільна робота з Мартіном Ськорсезе отримала назву "Raging Bull".  Ця роль принесла акторові "Оскар" у номінації краща чоловіча роль.

Незабаром Де Ніро отримує чергову номінацію "Оскар" за кращу чоловічу роль у фільмі Пенні Маршалла "Пробудження"(1990). У 2002 році як режисер Роберт приступає до зйомок епосу "The Good Shepherd".

У 2003 році за заслуги перед кіноіндустрією Роберт отримує почесну премію "Оскар" за вклад в історію кіно.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
9.8 / 10 Голосів: 9
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
22 липня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Світлана Л.
Світлана Л. 11 жовтня 2016 12:30
Дивилася Малавиту раніше, але без ентузіазму) М.Пфайффер, як на мене, краща з Аль Пачіно. Потрапила під чарівність актора Р. Де Ніро при перегляді фільму Стажер (2015р). Яка прекрасна енергетіка у талановитої людини! Чудовий дует з молодою Енн Хетеуей! Почитала в інеті-все хвалять фільми  "Пробудження, ХХ століття, Хрещений батько, Одного разу в Америці". Варто подивитися)
Рейтинг повідомлення: 0
 fk tw