Фільм Тиха ніч 2023

Роберт Де Ніро


Robert De Niro
Дата народження:
17 серпня 1943
Посилання:
Фан-клуб
Фан сайт

Рейтинг персони

9.3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 16

Біографія

Американський актор, режисер і продюсер. Повне ім'я - Роберт Маріо Де Ніро-молодший. Де Ніро вважається одним з талановитіших акторів свого часу, перш за все за його багатолітню співпрацю з режисером Мартіном Скорсезе. Сам він вважає себе італо-американцем, хоча італійське коріння має лише його дідусь по батьківській лінії. У 1966 році Роберт дебютує у фільмі Брайана Де Пальми "Весільна вечірка".

Проте першою помітною роллю актора стала участь у фільмі, присвяченому бейсболу — "Bang the Drum Slowly" у 1973 році. У цьому ж році на екрани виходить фільм "Злі вулиці". Цей фільм став першою спільною роботою Роберта з Мартіном Скорсезе. У 1974 році Де Ніро отримує премію "Оскар" за кращу чоловічу роль другого плану у фільмі Френсіса Форда Копполи "Хрещений батько 2" по мотивах книги Маріо Пузо. Чергова спільна робота з Мартіном Ськорсезе отримала назву "Raging Bull".  Ця роль принесла акторові "Оскар" у номінації краща чоловіча роль.

Незабаром Де Ніро отримує чергову номінацію "Оскар" за кращу чоловічу роль у фільмі Пенні Маршалла "Пробудження"(1990). У 2002 році як режисер Роберт приступає до зйомок епосу "The Good Shepherd".

У 2003 році за заслуги перед кіноіндустрією Роберт отримує почесну премію "Оскар" за вклад в історію кіно.Постери
Avatar
Ім’я:
29 листопада 2023
Світлана Л.
Світлана Л. 11 жовтня 2016 12:30
0
Дивилася Малавиту раніше, але без ентузіазму) М.Пфайффер, як на мене, краща з Аль Пачіно. Потрапила під чарівність актора Р. Де Ніро при перегляді фільму Стажер (2015р). Яка прекрасна енергетіка у талановитої людини! Чудовий дует з молодою Енн Хетеуей! Почитала в інеті-все хвалять фільми  "Пробудження, ХХ століття, Хрещений батько, Одного разу в Америці". Варто подивитися)
.