Себастьян Де Соуза


Персона - Себастьян Де Соуза
Like
Sebastian De Souza
Дата народження:
19 квітня 1993

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Актор, сценарист

Себастьян Деніс де Соуза народився в Оксфорді, Великобританія. Він є другим сином Кріса де Соузи та Елеонори Келлі.

Актор виріс у містечку Боксфорд, в Беркширі, де захоплювався театром, музикою і літературою. В 11 річному віці хлопчик разом з однокласниками взяв участь у театральній постановці Уільяма Хорвуда "Різдвяні верби". Через два роки Себастьян зіграв у короткометражці "Кат", яку показали в арт-центрі Corn Exchange, в Ньюбері. Сценарій молодий талант написав разом з членами підготовчої школи кіноклубу.

Себастьян виконував головні ролі в арт-центрі North Wall. Це були шкільні постановки "Сон в літню ніч", "Великі надії", "Хороший" і "Генріх П'ятий". За роль Генріха він отримав нагороду в 2010 році.

Актор навчався в підготовчій школі Брокхерст в Беркширі і школі Святого Едуарда в Оксфорді. Крім того він відвідував заняття в театрі Уотермілл. З 2010 року де Соуза є членом Національного молодіжного театру.

Проривом на телебаченні для сімнадцятирічного парубка стала роль Метті Левана в п'ятому та шостому сезоні культового драматичного серіалу "Молокососи".

У 2012 році актор приєднався до складу історичної драми "Борджіа" - проект Ніла Джордана для американського телеканалу Showtime, який знімали в Європі, недалеко від Будапешта. Його колегами по зйомках стали Джеремі Айронс, Франсуа Арно та ін.

Перша велика роль Себастьяну дісталася у трилері Джуліана Джілбі "Пластик", 2014 року. Виробництво стрічки стартувало в 2013 році в Майамі та в Лондоні. Історія розповідає про групу друзів, яким вдається провернути одну з найзухваліших крадіжок в історії Британії.

У тому ж році його взяли на головну чоловічу роль у новому серіалі "Шлях до одужання", заснованому на романі Блейка Нельсона.

Як сценарист де Соуза дебютував у фільмі 2015 року "Закохані діти", де він також виконав одну з ролей. Його колегами були Уілл Полтер, Альма Ходоровскі і Кара Делевінь.

Актор також займається музикою і співом.Ім’я:
15 листопада 2019
Ваш коментар