Лора Дерн

Увійти через
Реєстрація
 

Лора Дерн
 
Лора Дерн (Laura Dern)
Дата народження: 10 лютого 1967 1967-02-10
Біографія
 

Американская актриса, сценарист, режиссер и продюсер.

Лора Дерн народилася 10 лютого 1967 року, в Лос Анджелесі. З дитинства знімалася, так як виховувалася в родині акторів, які хотіли, щоб дочка пішла по їх стопах. Крім своїх відомих батьків, Лора Дерн може похвалитися ще відомим дідусем, політиком. Простіше кажучи, актриса відразу виховувалася в елітній середовищі. Зніматися почала з шести років. У вісім років встигла засвітитися у фільмі Мартіна Скорсезе "Аліса тут більше не живе", де також зіграла її мати Дайан Ладд. У дитинстві через недоладну фігури, часто піддавалася глузуванням однокласників. У віці дев'яти років, Дерн вступає у школу мистецтв Лі Тенессі, яка плекає в ній акторську майстерність.

Перший успіх приходить до дівчинки в 1980 році, коли її беруть на роль у фільм Едріана Лайна "Лисички". Поступово, Лора з незграбного підлітка перетворюється на красиву артистку, яку пізніше будуть запрошувати на головні ролі різні імениті режисери. Після цього її починають активно брати на ролі в кіно, що в підсумку приводить актрису до фільмів  "Маска" Пітера Богдановича і "Синій оксамит" Девіда Лінча, які приносять акторці славу. Через деякий час, в 1990 році, Лінч знову запрошує її на роль у свій фільм "Дикі серцем", де актриса грає з Ніколасом Кейджем, який виконав головну роль. Вони деякий час зустрічаються, але їх роман тривав не довго. Встигнувши знятися парі успішних незалежних фільмів, Дерн грає в декількох драмах, разом зі своєю мамо, разом з якою навіть номінується на Оскар. Але, в підсумку отримує Золотий Глобус за роль у фільмі "Форсаж" (1993). Починаючи з середини 90-их, актрису починають запрошувати в свої проекти багато відомих режисери. У підсумку, Дерн знімається у франшизі Стівена Спілберга "Парк Юрського періоду" (1993), грає у фільмі Клінта Іствуда "Ідеальний світ" (1993).

Знімаючись в різних американських драмах і мелодрамах, актриса в той же час намагається серйозно ставитися до вибору ролей. Тому, вона має у своїй фільмографії таку велику кількість відомих фільмів, багато з яких згодом стають культовими. При чому деякі з них входять у своєрідні топ кращих фільмів на думку глядачів. Але, після "нульових" кар'єра Лори Дерн переживає невеликий творча криза. Це видно по епізодичним ролям. У 2005 році Девід Лінч, який знову возз'єднується з актрисою, поклав цьому край, взявши її на головну роль в свій новий фільм. Це артхаузного стрічка "Внутрішня імперія", що розповідає про переживання актриси (Лора Дерн) що до своєї ролі. У підсумку, переживання переходят в параною і психоз. За словами Лінча, на сюжет фільму його надихнула якраз сама Дерн. За цю роль актрисі навіть готували Оскар, що Лінч дуже підтримував. Але, в підсумку він пройшов повз фільм.

Зараз актриса триває зніматися в другорядних ролях і виховує двох дітей, від колишнього чоловіка, Бена Харпера.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
5.0 / 10 Голосів: 1
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
15 червня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw