Розмарі ДеВітт


Rosemarie DeWitt
Дата народження:
26 жовтня 1974

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американська актриса.

Розмарі Деуітт народилася 26 жовтня 1974 року в родині Розмарі Бреддок і Кенні Деуітта в районі Флашинг, боро Квінс, Нью-Йорк, штат Нью-Йорк, США. Живучи в Хановер Тауншип, штат Нью-Джерсі, Розмарі ходила в школу Whippany Park. Після цього вона закінчила коледж при Університеті Хофстра і отримала ступінь бакалавра мистецтв. Крім того, вона вчилася акторської майстерності в Акторському центрі в Нью-Йорку.

У театрі Деуітт запам'яталася своєю участю в п'єсах Джона Патріка Шенлі, Джорджа Кауфмана, Крейга Лукаса.

Дебют в кінематографі для актриси відбувся в 2001 році з епізодичної ролі в серіалі "Закон і порядок: Спеціальний корпус".

У 2005 році Розмарі зіграла в дуже пам'ятному фільмі "Нокдаун", адже він розповідає про життя її діда – чемпіона світу з боксу Джеймса Бреддока.

Через рік Деуітт почала зніматися в маловідомому серіалі "Учасники перемовин", де затрималася на 18 епізодів. Ще через рік був інший серіал, який називався "Божевільні", де вона взяла участь тільки в 6 епізодах (крім того, один був у 2010 році). У

2009 ж почалися зйомки ще одного маловідомого проекту "Сполучені Штати Тари", де була в 36 серіях.

У 2008 році актриса зіграла роль другого плану в картині "Рейчел виходить заміж" пліч-о-пліч з Енн Хетеуей.

2012 рік у кар'єрі Розмарі запам'ятався другорядною роллю в стрічці "Дружинники" і невеликою появою у фільмі "Дивне життя Тімоті Гріна".

Двома роками потому Деуітт зіграла другорядні ролі в таких картинах, як "Чоловіки, жінки та діти" Джейсона Райтмана і "Убити гінця" Майкла Куести.

У 2015 році актриса зіграла одну з головних ролей не надто вдалого фільму жахів "Полтергейст" разом з Семом Рокуеллом.

У 2016 році варто згадати роботу Розмарі над картиною "Ла Ла Ленд".

Зараз Розмарі Деуітт одружена з актором Роном Лівінгстоном. У пари є дві прийомні дочки.
Постери
Ім’я:
24 січня 2021
Ваш коментар