Вентакеш Прабху


Ventakesh Prabhu
Дата народження:
28 липня 1983

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Індійський актор, режисер, сценарист, продюсер.

Дхануша народився в сім'ї продюсера і режисера Кастхурі Раджа, має брата Селварагхавана, який працює режисером.

У 2002 році відбувся його дебют у фільмі свого батька Thulluvadho Іламай, який мав позитивні відгуки, як у глядачів, так і у критиків, через рік вийшов фільм його брата Kadhal Кондейн, його герой Винод душевнохворий юнак, який жадав любові своєї подруги. Фільм став для нього проривом в кар'єрі, мав комерційний успіх У 2010 році Дхануша дебютував як закадровий співак виконавши «Naatu Sarakku» для фільму Pudhukottaiyilirundhu Сараванан. У 2011 вийшов фільм Aadukalam, який знімали майже три роки. Його герой місцевий спортсмен по півнячим боям і описав процес зйомок як свій «проект мрії», за його роль він отримав нагороду за кращу чоловічу роль Національної премії, ставши наймолодшим володарем цієї нагороди. У 2012 році вийшов фільм 3 (2012 Indian film), в якому режисирувала його дружина Айшварія, грав в парі з Шруті Хасан. У цьому ж фільмі він виконав пісню Why this Kolaveri Di, який займав чарти на місцевих радіостанціях і став популярним відеокліпом на Youtube і став першим музичним кліпом в країні, який набрав 100 мільйонів переглядів, фільм мав комерційний успіх, за це він отримав дві нагороди на номінацію краща чоловіча роль і кращий закадровий співак.

У 2013 році дебютував в Боллівуді в фільмі Raanjhanna, в парі з Сонам ​​Капур, до початку зйомок він не розумів ні слова на хінді, але заради зйомок, він вивчив мову. Фільм мав комерційний успіх, а за роль він отримав нагороду за кращий чоловічий дебют, ставши першим південно-індійським актором, отримавши нагороду в цій номінації. У 2015 році вийшов фільм Shamitabh [en], який для нього став другим хінді-язичним фільмом, партнером якого став Амитабх Баччан, також він виступив в якості продюсера в цьому фільмі, проте не дивлячись на позитивну оцінку критиків фільмо провалився в прокаті. У тому ж році вийшов фільм Anegan, який мав комерційний успіх.

У 2017 році відбувся дебют в якості режисера, його фільм Power Paandi, крім режисури він зіграв героя в молодості, фільм мав комерційний успіх і позитивну оцінку критиків.

Особисте життя.

У 2004 році Дханущ одружився на Айшварії, дочки відомого в штаті актора Раджніканта, має двох синів Ятру (2006) і Лінг (2010).Постери
Ім’я:
27 вересня 2021
Ваш коментар