Саша Дхаван


Sacha Dhawan

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Англійська театральний, телевізійний і кіноактор.

Дхаван народився в сім'ї індійців (які сповідують індуїзм) в Бремхолле, Стокпорт. Він навчався в театральній школі Лейн-Джонсон в Манчестері і відвідував коледж Акуінас в Стокпорті.

Дхаван знявся в декількох телесеріалах в Великобританії. У нього була другорядна роль (Азмат Мадаріді) в телесеріалі «Найгірша відьма в Коледжі чарівників», а також у другому і третьому сезонах дитячого телесеріалу «Поза полем зору». Він з'явився в міні-серіалі «Останній потяг» (1999) і виконав гостьову роль в мильній опері «Жителі Іст-Енду». У 2008 році він знявся в драмі ITV «В напрузі» (Бен Чандракар) разом з Джоді Уіттакер і Лоуренсом Фоксом. У 2010 році в США вийшов телесеріал «Робота, що втекла», де у Дхавана була одна з головних ролей; серіал був закритий після одного сезону. У листопаді 2013 року його з'явився в ролі першого режисера Уоріс Хуссейна в докудраму «Пригода в просторі і часі», знятої в честь 50-річного ювілею серіалу «Доктор Хто». Він також виконав роль Пола джатру, 22-х річного молодого чоловіка, у якого була зв'язок з жінкою удвічі старше, в першому сезоні телесеріалу BBC One «Останнє танго в Галіфаксі».

Дхаван був першим актором, що зіграв Актара в п'єсі Алана Беннетта «Любителі історії». Після ролі Актара в оригінальній постановці, він знову виконав цю роль на Бродвеї, в Сіднеї, Веллінгтоні та Гонконгу, а також на радіо і в фільмі.Ім’я:
20 вересня 2021
Ваш коментар