Снуп Доґґ


Snoop Dogg
Дата народження:
20 жовтня 1971

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Американський репер, продюсер, актор, композитор і сценарист. 

Народився в Лонг Біч, Каліфорнія, США. Справжнє ім'я - Келвін Бродас

Більш всього Снуп відомий як МС на хіп-хоп сцені західного узбережжя і один з найталановитіших протеже Dr. Dre. Мати Снупа називала його "Snoopy" за вираз його очей, і коли він почав записуватися, то узяв собі псевдонім Snoop Doggy Dogg на честь відомого персонажа мультфільмів. Він змінив ім'я на Snoop Dogg в 1996 році після того, як він покинув лейбл "Death Row Records" і підписав контракт з "No Limit Records". Декілька його кузенів також стали відомими хіп-хоп артистами: RBX, Nate Dogg, і Daz Dillinger. 

В 1993 році Снуп Догг був вже одним з найуспішніших хіп-хоп виконавців США, проте звинувачення у вбивстві члена  іншого угрупування, привело до того, що на час судових розглядів він випав з шоу-бізнесу. В кінці 90-х повернувся до активної музичної діяльності, а також зняв декілька порно-фільмів. В 2004 р. вперше в його кар'єрі сингл "Drop It Like It’s Hot" (записаний разом з Фарреллом) зміг очолити гарячу сотню Біллборда, а два роки опісля він знов вибився в лідери американських чартів з треком "I Wanna Love You", записаним разом з Ейконом

Снуп добре відомий за свій стиль виконання — ледачий, підкреслено спокійний, з розтягнутими словами і ритмічною лірикою. 

У кіно дебютував роллю в короткометражному фільмі "Da Game of Life" (1998). Знімався в таких фільмах як "Малюк" (2001), "Тренувальний день" (2001), "Кістки" (2001), "Старскі і Хатч" (2004) та інші.
Постери
Ім’я:
31 жовтня 2020
Ваш коментар