Джоселін Донах'ю - біографія, фільмографія та фото Джоселін Донах'ю - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Джоселін Донах'ю


Персона - Джоселін Донах'ю
Like
«Jocelin Donahue»
Дата народження:
08 листопада 1981

Біографія

Американська акторка.

Джоселін Донах'ю народилася 8 листопада 1981 року у Брістолі, штат Коннектикут, Сполучені Штати Америки. Майбутня акторка відвідувала заняття у Брістольській центральній старшій школі, випускницею якої стала в 1999 році. Пізніше Джоселін навчалася в Університеті Нью-Йорка, штат Нью-Йорк, який закінчила зі ступенем в галузі соціології.

Дебют Донах'ю в художньому кінематографі відбувся у 2007 році з епізодичної ролі в більш-менш відомому шоу "Брудні мокрі гроші".

Наступні цікаві вже повнометражні проекти в кар'єрі акторки з'явилися у 2008 році. Для Джоселін тут можна згадати про роботи режисури Дж. Т. Петті "Закопані", Кена Куопіса "Обіцяти – не означає одружитися", Тая Веста "Будинок диявола".

Протягом 2013-2014 років фільмографію Донах'ю поповнили абсолютно різні за рівнем популярності картини "Астрал: Глава 2" Джеймса Вана (2013) і "Лицар кубків" Терренса Маліка (2014).

У 2015 році акторка взяла участь у створенні таких цікавих стрічок, як "Форсаж 7" раніше згаданого Джеймса Вана та "Чорні свята" кількох режисерів.

Джоселін Донах'ю заміжня за Грегом Сантосом.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:


Ім’я
18 вересня 2019
Ваш коментар