Портія Даблдей


Portia Doubleday
Дата народження:
22 червня 1988

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Портія Даблдей (повне ім'я Портія Енн Даблдей) - американська актриса, відома за фільмами «Вона» (2013), «Протест молодості» (2009) і «Телекінез» (2013). Народилася 22 червня 1988 в Лос-Анджелесі, Каліфорнія, США, в родині американської актриси Христини Харт і актора Френка Даблдей. Рідна сестра Портії - Кейтлін Даблдей також знімається в кіно. Всі в сімействі Даблдей є членами гільдії кіноакторів. Кар'єра юної актриси почалася вже в 8 років, дівчинку можна було побачити в телевізійному рекламному ролику «Золота рибка». Але батьки наполягали на тому, щоб Портія закінчила школу і отримала гарну освіту. Після школи Даблдей вчилася в коледжі за спеціальністю «Психологія».

Дебютним фільмом для Даблдей став трилер «Легенди мумії» (1998) режисера Джеффрі Оброу, де вона виконала роль маленької Маргарет. Після цього Портія була зайнята навчанням і відновила акторську діяльність тільки в кінці 2000-х. Наступну, і відразу головну, роль актриса отримала в 2009 році в комедії Мігеля Артета «Бунтівна юність». Через рік на екранах Портія знову з'явилася в образі головної героїні драматичної стрічки «Майже королі» режисера Філіпа Дж. Флореса. В 2011 на телеекранах стартував комедійний серіал «Містер Саншайн», де партнером Портії по знімальному майданчику став Меттью Перрі, відомий широкій глядацькій аудиторії по серіалу «Друзі». У 2011 році актриса також зіграла в комедійному фільмі Джона Уайтселл «Великі матусі: Син як батько», а в 2012 виконала роль транссексуала Баттерфляя в драматичній стрічці «К-11» режисера Джулса Менн-Стюарта.

У 2013 році актриса порадувала глядачів відразу двома ролями: в трилері за романом Стівена Кінга «Телекінез» режисера Кімберлі Пірс і фантастичній мелодрамі «Вона» Спайка Джонса, де в кадрі актриса з'являється з Хоакіном Феніксом, Скарлетт Йоханссон і Олівією Уайлд. Зараз Даблдей знімається в головній ролі канадської комедійної стрічки Шона Герріті «After the ball».Постери
Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар