Роберт Дауні-мол.

Увійти через
Реєстрація
 
Роберт Дауні-мол.
 
Роберт Дауні-мол. (Robert Downey Jr.)
Дата народження: 04 квітня 1965 1965-04-04
Біографія
 

Американський актор. 

Народився в Нью-Йорку, США, в сім'ї незалежного режисера Роберта Дауні-старшого

Першою роллю Роберта стала невелика роль щеня у фільмі свого батька. У віці двадцяти років (у 1985 році) Дауні-мл. на один сезон приєднався до команди, що випускає популярне американське телешоу "Суботнім вечором в прямому ефірі". Після досвіду на телебаченні він остаточно вирішив зв'язати долю з кінематографом і переїхав до Голлівуду. 

У 1987 році Роберт отримав провідну роль в комедії Джеймса Тобака "Фахівець по зйому", після чого знявся в ряді непомітних картин. Ситуація змінилася в 1992 році, коли на екрани вийшов фільм Річарда Аттенборо "Чаплін", в якому актор зіграв легендарного коміка. Акторська гра Дауні-молодшого вразила всіх без виключення, і актор удостоївся номінації на премію "Оскар" в категорії "краща чоловіча роль". Критика і публіка називала Роберта Дауні-молодшого одним з самих багатообіцяючих акторів молодого покоління. 

Проте в цей період в актора виникає наркотична залежність, в результаті якої після черги гучних скандалів його звільняють із студій, де він був зайнятий на зйомках, а суд засуджує до тюремного затримання і примусового лікування. 

Після проходження курсу лікування Дауні-молодший повернувся на екрани в 2004 році з фільмом "Готика". Актор отримав похвальні відгуки і після виходу комедійного детектива "Поцілунок навиліт". У 2006 році його виконання ролі якогось таємничого Лайонела у фільмі "Хутро", отримало самі захоплені відгуки кінокритиків. У 2008 вийшов фільм "Залізна людина" з Робертом в головній ролі.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
9.6 / 10 Голосів: 59
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
22 липня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
***
*** 29 квітня 2016 16:09
<3<3<3<3
Рейтинг повідомлення: 0
 
Olitaria
Olitaria 01 грудня 2014 07:30
Лучший, люблю его!)))
Рейтинг повідомлення: 0
 
:)
:) 07 грудня 2010 14:50
Я обажаю Роберта!!! Правда читала биографию его, так он наркотиками увлекался,его спас фильм "Железный человек". Ну а вобще он супер!!!Хорошый,весьолый человек!!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Chelse
Chelse (Киев) 09 квітня 2010 13:02
я стобою согласна мне тоже очень нравиться етот актёр а давай пообщяемся побольше можеш заидти на мою страничку вконтакте я там Нюта Тень.
Мне так интересно узнать чтото новенькое про Роберта Дауни мл.
Рейтинг повідомлення: 0
 fk tw