Адам Драйвер


Персона - Адам Драйвер
Like
Adam Driver
Дата народження:
19 листопада 1983

Рейтинг персони

1.6 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 60

Біографія

Актор.

Місце народження: Сан-Бернардіно, Каліфорнія, США.

Батько актора - проповідник, а мати - помічник юриста. Хлопчиком майбутня зірка кіно і телебачення співав у церковному хорі. По закінченню школи, відчуваючи сили і потенціал, вступає до Juilliard, театральний інститут, куди його не беруть. Так він йде в армію, після якої провчившись рік в одному з університетів рідного Індіанаполіса, все таки вступає до Juilliard.

Прийнявши призов до армії, до цих пір придатний для військових спец-операцій, пройшовши навчання підрозділи Морські Котики. Брав участь у військових діях в Іраку, поки не отримав серйозну травму в грудній області. Після госпіталізації на війну не повертався. По закінченню служби він як і раніше бачиться з військовими, так як є учасником спеціальної організації, від імені якої виступає в театральних постановках для солдатів. В армії він пробув 2 роки і 8 місяців.

Після навчання в Juilliard, грає в театрі, іноді підробляючи офіціантом. Дебютна роль припадає на постановку на основі драматургії Бернарда Шоу "Професія місіс Уоррен" (2009), яку можна було побачити прямо на Бродвеї. У кіно починає з'являтися в останніх роках першого десятка нульових . Першу "екранну" популярність йому приносить роль у фільмі "Дж. Едгар" (2011), серіалі "Дівчатка", пізніше він з'являється і в інших примітних і відомих повнометражних проектах. З останніх варто згадати "Усередині Льюіна Девіса" (2013) братів Коен, "Синій птах" (2013).

У вересні 2014 року було удостоєно головного акторського призу Венеціанського кінофестивалю, кубка Вольпі, за роботу в італійській драмі «Голодні серця», 30-річний актор переміг своїх основних суперників кіноекрана Аль Пачіно, Віллема Дефо і Майкла Кітона.

У 2015 році отримав широку популярність після виходу на екрани "Зоряні війни: Пробудження сили".

У 2013 році одружився на Джоенн Такер, з якою проживає в Брукліні. Дружина теж бере участь в тій некомерційної організації, яка займається організацією вистав для солдатів. Своїм кумиром вважає Джона Кассаветіса, життєвому шляху якого старається, хоче наслідувати.


ПостериІм’я:
14 грудня 2019
Ваш коментар
Гість
Гість 23 жовтня 2018 22:12
0
Дітей можна ним лякати.
.
Гість
Гість 14 квітня 2017 19:54
0
Ну дуже специфічна фізіономія (м'яко кажучи): "як вигляне в вікно, то на вікно три дні собаки брешуть" (с) Хто йому сказав, що він підходить на роль сина Хана Соло і принцеси Леї?
.