Франк Дюбоск


Franck Dubosc
Дата народження:
07 листопада 1963

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Французький актор, сценарист і режисер.

Франк Дюбоск народився 7 листопада 1963 року в Ле-Петі-Кевії, регіон Нормандія, департамент Приморська Сена, Франція, у сім'ї митника Люсьєна та держслужбовця Джанін Дюбоск. Майбутній актор виріс у Гранд-Кевільъ, де навчався в Середній школі Клод-Бернара й у Старшій школі Валь-де-Марі. У дитинстві Франк був дуже сором'язливим мрійником. Батьки його віддали на дзюдо, щоб хлопчик знайшов більше впевненості в собі. Пізніше Дюбоск ще відвідував Консерваторію Руана.

Дебют актора в кінематографі відбувся в 1985 році з маловідомого фільму Мішеля Ланга "Для нас, хлопчиків".

Перший великий (і, напевно, найвідоміший) проект в кар'єрі Франка з'явився в 2008 році. Ідеться про картину Фредеріка Форестьє і Тома Лангманна "Астерікс на Олімпійських іграх".

2010 рік у фільмографії Дюбоска запам'ятався для нього незвичайним амплуа – він писав сценарій до стрічки Домініка Фарруджа й Арно Лемора "Любов – це для двох".

Протягом 2012-2016 років актор узяв участь у створенні таких фільмів, як "Воруши ластами 2" кількох режисерів, "Команда мрії" Олів'є Даана (обидва 2012), "Прибульці 3: Взяття Бастилії" Жан-Марі Пуаре (2016).

Франк Дюбоск одружений із Даніель Дюбоск. У пари є двоє дітей: Рафаель і Мілан.Постери
Ім’я:
18 вересня 2021
Ваш коментар