Девід Духовни


David Duchovny
Дата народження:
07 серпня 1960

Рейтинг персони

7.8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 6

Біографія

Американський актор, продюсер, сценарист і режисер.

Народився в Нью-Йорк Сіті, Нью-Йорк, США.

Навчався в Прінстонському університеті на факультеті педагогіки. Перша поява Духовни на телебаченні відбулося в 1987 році, коли завдяки своїй привабливій зовнішності Девід знявся в рекламі пива. Незабаром Девід перериває роботу над докторською дисертацією і починає брати уроки сценічної майстерності.

Після першого досвіду на театральних підмостках він майже відразу ж потрапляє в Голлівуд. У 1988 році він дебютував на великому екрані, зігравши незначну епізодичну роль у фільмі Майка Ніколса "Ділова дівчина".

Приблизно через рік режисер Девід Лінч запросив Девіда на роль трансвестита-агента служби по боротьбі з наркотиками агента Денис / Деніз Брайсон в трьох епізодах серіалу "Твін Пікс". На цій посаді Духовни надзвичайно сподобався Залману Кінгу, який запросив його зіграти роль ідеального покинутого коханця-оповідача в фільмі "Щоденники Червоної Туфельки", а потім і однойменного еротичного серіалу.

На одному з кінофестивалів роботи Девіда привернули увагу Ренді Стоуна, продюсера студії «XX століття Фокс», який і порекомендував його Крісу Картеру, режисерові "Секретних матеріалів" на роль Фокса Малдера. У 1993 Духовни став зніматися в науково-фантастичному серіалі "Секретні матеріали" з провідною роллю. Телесеріал став справжнім хітом, котрі принесли Девіду світову популярність. Після семи сезонів і перегляду контракту Духовни покинув серіал.

Останнім часом (2007-2009) знімається в популярному комедійно-еротичному телесеріалі "Каліфорнійський розпусник" в ролі Хенка Муді, відомого письменника з проблемами в особистому житті. За цю роль Девід в 2007 році отримав премію "Золотий глобус" в номінації "Кращий актор серіалу (комедії / мюзиклу)".Постери
Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар