Антуан Дюлері


Antoine Duléry
Дата народження:
14 листопада 2009

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Французький актор і сценарист.

Антуан Дюлері народився 14 листопада 1959 року в Парижі, регіон Іль-де-Франс, департамент О-де-Су, Франція, у сім'ї Аннік Матьє й експортного директора Жака Дюлері. У нього є старший брат публіцист Мішель. До п'ятнадцяти років майбутній актор займався малюванням. Антуан навчався на легендарних Курсах Флоран у рідному місті. Після цього Дюлері почав працювати в театрі, а потім і в кіно.

Актор дебютував у кінематографі в 1981 році з маловідомого фільму Паскаля Тома "Ті, яких не мали" і з епізодичної ролі в серіалі "Життя інших".

Перші великі проекти в кар'єрі Антуана з'явився в період із 2001 по 2005 роки, коли він зіграв у роботах режисури Артюса де Пенгерна "Грегорі Мулін проти людства" (2001) і Джеймса Юта "Бріс Чудовий" (2005).

Протягом 2008 року фільмографію Дюлері поповнили такі картини, як "Мої зірки прекрасні", "Людина та його собака", "По той бік ліжка".

У 2011 році актор узяв участь у створенні непоганої стрічки "Зустрічний вітер".

Антуан Дюлері був одружений із акторкою Матільдою Сеньє. Зараз актор перебуває у шлюбі з Паскаль Пузаду (є два сини: Рафаель і Люсьєн).
Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар