Майкл Кларк Дункан


Michael Clarke Duncan
Дата народження:
10 грудня 1957
Дата смерті:
03 вересня 2012

Рейтинг персони

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Американський актор.

У університеті "Алкорн" штату Місісіпі Майкл Кларк Дункан вивчав засоби комунікації, але був вимушений залишити навчання. У рідному Чікаго він влаштувався в газову компанію, працював також вишибалою в нічних клубах. Потім його як охоронця найняв театральний продюсер, і врешті-решт Дункан потрапив в Голлівуд. У Лос-Анджелесі він з часом обзавівся агентом, хоча на хліб доводилося заробляти значною фігурою охоронця - йому, серед інших, довелося охороняти Уілла Сміта і Мартіна Лоуренса.

Свій акторський шлях Майкл Кларк Дункан починав з телебачення, знімався в рекламних роликах "мильних операх", телесеріалах. Дебютними його ролями стали охоронці - у цій якості він з'явився у фільмах "Клуб гравців" і "Булворт". Проривом для актора виявився фантастичний блокбастер "Армагеддон", комерційний успіх якого дозволив йому отримати ролі в престижних голлівудських проектах. У "Зеленій милі" (1999), знятій Френком Дарабонтом по книзі Стівена Кінга, Дункан зіграв роль Джона Коффі - ця роль принесла йому номінації на  "Оскар" і "Золотий Глобус". А в кримінальній комедії "Дев'ять ярдів" (2000) Джонатана Лінна йому дісталася одна з провідних ролей, Френкі Фігса.
Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар
Серёга Jett
Серёга Jett 25 грудня 2012 12:15
0
Очень хороший актёр и,что по настоящему жалко-так это то,что он никогда не играл больших ролей.А ведь найти актёра ,с таким талантом исполняющим маленкие роли-очень трудно.
.
Гость
Гость 16 травня 2010 19:35
0
какой рост у этого актёра??
.