Клеа ДюВалл


Clea DuVall
Дата народження:
25 вересня 1977

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Американська актриса, режисер.

Клеа Дюваль народилася в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, є єдиною дитиною в сім'ї Розмарі і Стівена Дюваль. Її батько - актор Стівен Дюваль, чиєю найбільше запам'яталась є роль Коннера Веллса у фільмі «Хранитель», в якому він знявся разом зі Стівеном Сігалом. Коли Клее було 12 років, батьки розлучилися. Коли її мати вийшла вдруге заміж, Клеа кинула школу і переїхала до власної квартири. Вона цілими днями шукала розваг у фільмах і телевізійних програмах, намагалася запам'ятовувати цілі сцени. В кінцевому підсумку Клеа Дюваль захотіла стати акторкою і повернулася в середню школу, але не в рідну, яку колись кинула, а у вищу школу мистецтв в Лос-Анджелесі. Їй також довелося працювати, щоб утримувати себе.

Клеа Дюваль дебютувала у фільмі «Маленькі відьми» (Келсі), але справжнім проривом стала роль Стокле у фільмі Роберта Родрігеса «Факультет» в 1998 році, де дівчина зіграла разом з Джошем Хартнеттом, Елайджа Вудом, Фамке Янссен і іншими. Серед інших фільмів з її участю можна виділити такі як «Перерване життя» (Джорджина), «Дружина астронавта» (Нен), «Це все вона» (Місті), «Невиправні» (Грем), «Привиди Марса» (Башира Кинкейд) і «13 розмов про одне» (Беатріс).

Після появи в «Проект Ларамі», «Ідентифікація» та «21 грам», Дюваль знялася в ролі Софі в серіалі «Карнавал», що отримав «Еммі», який транслювався по HBO з 2003 по 2005 роки. За цей час вона також знялася у фільмі Сарою Мішель Геллар у фільмі «Прокляття».Постери
Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар