Зак Ефрон


Zach Efron
Дата народження:
18 жовтня 1987

Рейтинг персони

5.6 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 676

Біографія

Американський актор. 

Народився в Сан Луіс Обіспо, Каліфорнія, США. Повне ім'я - Захарій Давід Олександр Ефрон

У ранньому дитинстві переїхав з сім'єю в Арройо Гранд, Каліфорнія. Батько - Девід Ефрон, інженер на електростанції, мати - Старла Баскетт. Зростав разом з молодшим братом Діланом

Коли Заку було одинадцять років, його батько порадив йому спробувати себе на театральному терені. Надалі Ефрон з'являвся в театральних постановках своєї школи, працював в театрі "Великої американської мелодрами і водевіля" і почав брати уроки співу. Брав участь в таких постановках як "Циганка", "Пітер Пен", "Маленький магазинчик жахів" "Чоловік музики" та інші. 

Вчитель драми Робін Мечик порекомендувала Зака агентові з Лос-Анджелеса. Пізніше Зак підписав контракт з "Creative Artists Agency". В 2002 році отримав невелику роль в серіалі "Світляк" - це була дебютна роль Зака Ефрона у кіно. У цей же період були епізодичні  ролі в таких серіалах як "Захисник" і "Швидка допомога". В 2004 році отримав невелику роль  в серіалі "Вічне літо", проте вже після зйомок роль Зака була розширена і стала однією з ведучих. 

Після закінчення школи в Арройо Гранді поступив в Університет Південної Каліфорнії, поєднуючи кар'єру і навчання. В 2006 році Ефрон знявся в "Класному мюзиклі", який вийшовши в 2006 році і обійшовши майже весь світ завоював величезну любов публіки. В 2007 році виходять відразу два фільми за участі Зака "Лак для волосся" і "Класний мюзикл: Канікули". Успіх супроводив і другу частину "Класного мюзиклу", тому немає нічого дивного, що в 2008 році вийшла третя картина - "Класний мюзикл: Випускний". 

Серед останніх робіт Зака зйомки у фільмах "Я і Орсон Уеллс" (2009) і Татку знову 17" (2009).Постери
Ім’я:
08 травня 2021
Ваш коментар
Малик
Малик 14 жовтня 2020 21:18
0
Мне кажется он не гей. А то он мне так нравится
.
ирина
ирина 27 лютого 2013 19:28
0
супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.
Татьяна
Татьяна 28 липня 2010 11:33
0
Очень хороший актер, подающий большие возможности. Я уверена "Оскар" его ждет. Только бы не заболел "звездной" болезнью!
.