Джессі Айзенберґ


Jesse Eisenberg
Дата народження:
05 жовтня 1983

Рейтинг персони

8.9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 10

Біографія

Джессі народився у Квінсі в єврейській родині вихідців з України та Польщі. Його мати, Емі, працювала клоуном, а батько, Баррі, був адміністратором в лікарні, пізніше зайнявши посаду професора в коледжі. У Айзенберга є дві рідні сестри: старша - Керрі Лі і молодша - Хеллі Кейт. Джессі ріс у Квінсі і Нью-Джерсі і відвідував Іст-Брунсвікскі державні школи, пізніше перейшовши на другий курс вищої школи.

У 1996 році Джессі Айзенберг став членом популярної музичної групи «The Broadway Kids» і виступав в бродвейських мюзиклах. В цьому ж році дебютував на Бродвеї в постановці «Літо і дим». У 1999 році, ще навчаючись в школі, отримав роль в телевізійному серіалі «Будь собою», де разом з ним дебютувала актриса Енн Гетеуей. У 2001 році знявся в телевізійному фільмі «Блискавка: Вогонь з небес», за ним послідував незалежний фільм «Улюбленець жінок», за роль в якому Джессі отримав приз на кінофестивалі в Сан-Дієго як «Найбільш багатообіцяючий новий актор». Наступною роботою Айзенберга став фільм «Імператорський клуб», що вийшов в 2002 році.

У 2005 році знявся у фільмі жахів Уеса Крейвена «Перевертні» і в незалежній драмі «Кальмар і кит». Наступні два роки Джессі, в основному, працював в театрі, а в 2007 році знявся разом з Річардом Гіром у трилері «Полювання Ханта», в якому зіграв журналіста.

У 2009 році разом з Крістен Стюарт зіграв у молодіжній комедії «Парк культури і відпочинку», прем'єра якої відбулася на кінофестивалі «Санденс». У цьому ж році вийшов комедійний фільм жахів «Вітаємо у Зомбіленді», що приніс Джессі велику популярность. У 2010 році разом зі своєю сестрою Хеллі знявся в драмі «Святі ролери», де зіграв єврея-хассіда. У цьому ж році вийшов фільм «Соціальна мережа», де актор зіграв засновника сайту «Facebook» Марка Цукерберга. За роль в цьому фільмі Джессі був номінований на премії «Золотий глобус» і «Оскар».

У 2012 році знявся в драмі «Сі-бемоль-кокос» і в комедії Вуді Аллена «Римські пригоди». У 2013 році Джессі зіграв в кримінальному трилері про ілюзіоністів - «Ілюзія обману». У 2015 році вийшов комедійний бойовик «Ультраамеріканци».

У 2016 році Джессі з'явився в новому фільмі DC Universe - «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості», в якому виконує роль суперлиходія Лекса Лютора.Постери
Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар