Чіветель Еджифор

Увійти через
Реєстрація
 

Чіветель Еджифор
 
Чіветель Еджифор (Chiwetel Ejiofor)
Дата народження: 10 липня 1974 1974-07-10
Біографія
 

Британський актор, сценарист і режисер. 

Народився у Форест Гейт, Лондон, Англія. 

Його батько був лікарем, він загинув в автокатастрофі, коли хлопчикові було 11 років. Закінчив лондонський коледж "Dulwich". Вчився в LAMDA (Лондонської Академії музики і драматичних мистецтв). Грав в Лондонському національному молодіжному театрі. Актор Королівського Національного театру. У 2000 році нагороджений Премією Джека Тінкера. У 2001 році був номінований на театральну премію імені Лоуренса Олівьє. 

У кіно дебютував в телевізійному фільмі "Смертельний рейс" (1996).  У 1998 році Еджифор з'явився у фільмі Стівена Спілберга "Амістад"  за участю Моргана Фрімана і  Ентоні Хопкінса, потім послідували  його роботи в фільмах "Реальна любов", "Мелінда і Мелінда" Вуді Алена, "Брудна краса" (перша головна роль) Стівена Фрірза. Остання забезпечила йому панегірики від кінокритиків, а також винагороду за кращу чоловічу роль "British Independent"  і "Evening Standard". 

Серед його останніх фільмів  "Кінець гри", "Гангстер" Рідлі Скотта і "Поговори зі мною", за роль в якому він отримав премію "Незалежний дух" в номінації "Краща чоловіча роль другого плану". Також серед значимих робіт Еджифора – ролі в фільмах "Червоний пояс", "Чумні боти", "Кров за кров", "Не спійманий – не злодій" Спайка Лі, а також в картині "Дитя людське", номінованої на премію "Оскар".

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
22 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw