Енсел Елґорт


Персона - Енсел Елґорт
Like
Ansel Elgort
Дата народження:
14 березня 1994

Рейтинг персони

8.6 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 5

Біографія

Американський актор і співак.

Енсел Елгорт народився 14 березня 1994 року в боро Манхеттен, Нью-Йорк, штат Нью-Йорк, США, в родині фотографа Артура Елгорта і хореографа Гретти Барретт Холбі. В Енсела є сестра Софі і брат Ворен. Коли Елгорту було 9 років, його мама відвела його у Школу американського балету, і він деякий час займався танцями. Майбутній актор відвідував Професійну школу драми, навчався майстерності в літньому таборі "Stagedoor Manor", а в старшій школі "LaGuardia" відбулися його перші кроки на сцені.

Дебют Енсела в кінематографі відбувся в 2013 році з ролі другого плану в фільмі Кімберлі Пірс "Телекінез".

2014 рік приніс в фільмографію Елгорта найвідоміші його роботи. По-перше, він виконав головну чоловічу роль у картині Джоша Буна "Винні зірки", після чого був номінований у декількох категоріях Премії каналу "MTV". Також у 2014 актор почав грати Калеба у франшизі "Дивергент". Пізніше він з'являвся в продовженнях "Дивергент, глава 2: Інсургент" (2015) і "Дивергент, глава 3: За стіною" (2016). Крім того, в тому ж році була менш популярна картина "Чоловіки, жінки та діти".

11 березня 2017 року на кінофестивалі "На південь через південний-захід" відбулася прем'єра стрічки "На драйві", де Енсел Елгорт виконав головну роль. Критики різних сайтів залишають більше 80% позитивних відгуків.


ПостериІм’я:
25 травня 2020
Ваш коментар