Арі Ельмалех


Arié Elmaleh
Дата народження:
07 січня 1975

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Марокканський актор.

Арі Ельмалех народився 7 січня 1975 року в Касабланці, область Касабланка-Сеттат, Марокко, у родині матері Режин і батька торговця Девіда Ельмалехів. У нього є брат Гад і сестра Джудіт. Виріс майбутній актор у рідній Касабланці. Деякий час Арі навчався в юридичній школі, після чого відвідував заняття в театрі Ронд-Пойнт у Парижі, столиці Франції, й у Студії в передмісті Парижа. Саме в ті роки Ельмалех почав свою театральну кар'єру.

Дебют актора в повнометражному художньому кінематографі відбувся у 2001 році з маловідомих, але дуже непоганих фільмів Бернара Стора "Вільне падіння" та Лірії Бежеа "Зміни моє життя".

Перші більш-менш масштабні проекти в життя Арі прийшли у 2007 році. Тоді фільмографію Ельмалеха поповнили такі досить якісні картини, як "Мольєр" і "Персиполіс".

У проміжку часу між 2008 і 2013 роками актор узяв участь у створенні різних за рівнем популярності та за оцінками глядачів стрічок "Джек і Джилл: Любов на валізах" (2008), "У клітці" (2010), "Холостяк у відриві" (2013).

Арі Ельмалех перебував у стосунках із акторкою Вірджинією Ладоєн, від якої є син Ісаак і дочка Амалія. Зараз у нього нова партнерка – акторка Барбара Шульц.
Постери
Ім’я:
15 січня 2021
Ваш коментар