Наталі Еммануель


Nathalie Emmanuel
Дата народження:
02 березня 1989

Рейтинг персони

9.8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 10

Біографія

Англійська акторка.

Наталі Джоанн Еммануель народилася 2 березня 1989 року в Саутенді-он-Сі, графство Ессекс, Англія, Великобританія, у родині матері домініканки та батька англо-сентлюсійца. У Наталі є старша зведена сестра Луїза. До одинадцяти років Еммануель відвідувала незалежну Школу Святої Хільди в містечку Весткліфф-он-Сі. Після чого перейшла у граматичну Старшу школу Весткліффа для дівчаток. Уже з 3 років мама віддала майбутню акторку в драмгурток, на танці та співи, а коли Наталі було 10, вона почала грати в дитячих спектаклях.

Дебют Еммануель у кінематографі відбувся в 2007 році з серіалу "Холліокс". До 2010 року акторка з'явилися в 191 епізоді цього шоу.

Ще однією важливою подією в кінокар'єрі Наталі стала участь у серіалі "Гра престолів" із 2013 року. До цього моменту Еммануель виконала роль Міссандеі, помічниці Дайнеріс, у 34 епізодах шоу.

2015 рік у фільмографії акторки ознаменувався появою двох великих франшиз. Тоді вона зіграла в таких картинах, як "Форсаж 7" і "Той, що біжить у лабіринті: Випробування вогнем". Пізніше Наталі знялася ще у стрічці "Форсаж 8" (2017), а також очікується реліз проекту "Той, що біжить по лезу: Ліки від смерті".Постери
Ім’я:
28 вересня 2021
Ваш коментар