Фільм Тиха ніч 2023

Майкл Еспер


Michael Esper

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —

Біографія

Актор, музикант, співак.

Повне ім'я: Майкл Джеймс Еспер.

Місце народження: Нью-Йорк, США.

Дитинство проходило Монтклере, передмісті Нью-Джерсі. Його батьки на даний момент викладають у створеній ними студії William Esper Studio. Після школи відвідував Школу мистецтв Mason Gross. Крім того вивчав філософію в коледжі Oberlin, що давалося йому не легко, тому він з часом взяв академічну відпустку.  

З'являтися на екранах починає на початку нульових, при цьому не тільки в проектах телевізійного формату. Наприклад в 2001 році його можна було побачити в драмі "Ігри розуму", далі в інших драмах: "Американський пістолет" (2002), "Морські черепахи" (2005). Гру в кіно актор розбавляє появами на сценах театрів. Він виступає як учасник вистав, але в основному мюзиклів . Наприклад навесні 2010 року грає Уїлла на підмостках St. James Theatre, будучи учасником мюзиклу Green Day "Американський ідіот". Для нього це не перший досвід участі в мюзиклах, його можна було побачити в "Керівництві інтелігентного гомосексуаліста", "Помічник" і в інших.

Артиста можна побачити і в серіалах, правда там він з'являється не дуже часто. Серед проектів, які  заслуговують уваги, багатосерійні "Правильна дружина", "У полі зору" та інші. Як у серіалах, так і в повнометражних проектах лицедій в основному виконує якісь другорядні ролі. З часом прийшовши до успіху, отримує запрошення для участі в "Мила Френсіс" (Френсіс Ха), "Va-банк" (2013), "Порятунок тварин" (2014), які націлені прямо на великі екрани. Крім того, сусідами по знімальному майданчику стають перші зірки Голлівуду.
Avatar
Ім’я:
29 листопада 2023