Дженніфер Еспозіто


Персона - Дженніфер Еспозіто
Like
Jennifer Esposito
Дата народження:
11 квітня 1973

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американська актриса і танцівниця італійського походження.

Еспозіто народилася в Брукліні. Її мати - дизайнер, батько працював консультантом з продажу комп'ютерів, потім музичним продюсером. Навчалася в школі Святої Терези і в католицькій школі Мура на Стейтен-Айленді. Займалася в акторській студії в Нью-Йорку, підробляла офіціанткою.

У 1995 році першою акторською роботою Еспозіто стала епізодична роль в мильній опері каналу АВС «Місто», після чого актриса стала епізодично зніматися в серіалах і незалежних фільмах. Популярність прийшла до неї після ролі Стейсі Патерно, секретаря мера в комедійному серіалі «Спін-Сіті», в якому вона почала зніматися в 1997 році. Еспозіто активно брала участь разом з сценаристами серіалу в розробці образу свого персонажа, але через півтора року покинула проект заради зйомок у великому кіно. До цього часу вона встигла зіграти барменшу у фільмі жахів «Я все ще знаю, що ви зробили минулого літа» і зіграти співачку Рубі в фільмі Спайка Лі «Криваве літо Сема».

На початку 2000-х років Еспозіто багато знімалася в кіно, грала в основному ролі другого плану. У квітні 2004 року вона зіграла роль дівчини поліцейського, героя Дона Чідла, у фільмі «Зіткнення», удостоєного премії «Оскар». З 2005 по 2006 роки Еспозіто грала одну з провідних ролей в серіалі «Пов'язані», що розповідає від чотирьох сестер, які живуть в Брукліні. Серіал не був продовжений на другий сезон. Потім, з 2007 по 2009 роки, Еспозіто знімалася в комедійному серіалі «Хто така Саманта?», Де грала роль кращої подруги Саманти, героїні Христини Епплгейт.

У 2010 році вона отримала роль детектива Джекі Куратоло в поліцейському серіалі «Блакитна кров». На початку зйомок третього сезону шоу в 2012 році їй був поставлений діагноз - целіакія, і коли актриса сказала про свою проблему керівництву каналу CBS, вони вирішили відправити її в безстрокову відпустку від зйомок в серіалі з неможливістю за контрактом працювати в інших проектах. Раніше вона втратила свідомість на зйомках і попросила у продюсерів дозволити їй відпочити тиждень, проте вони сумнівалися в реальності її хвороби. 21 жовтня 2012 року її звинуватила канал в «ганебну поведінку», коли вони не дозволили їй повернутися на зйомки і після покинула проект. Після вона почала готувати позов до суду до каналу, а 26 жовтня ситуація загострилася до краю, коли актриса звинуватила канал в расизмі.

У 2014 році Еспозіто знялася в недовго проіснувала серіалі «Таксі: Південний Бруклін». У 2015 році вона приєдналася до третього сезону серіалу «Коханки».Ім’я:
14 листопада 2019
Ваш коментар