Александра Ессоу


Персона - Александра Ессоу
Like
Alexandra Essoe

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Канадська акторка аравійського походження.

Александра Ессоу (також називає себе просто Алекс) народилася в Дахрані, провінція Еш-Шаркія, Саудівська Аравія, у родині матері сценічної акторки. Коли майбутній акторці було всього-на-всього дванадцять років, вона разом із батьками переїхала зовсім на інший континент – у Торонто, провінція Онтаріо, Канада. У юні роки Александра навіть замислювалася над майбутньою професією вчительки. Деякий час Ессоу працювала моделлю, після чого повчилась в акторській школі Ванкувера, провінція Британська Колумбія, а згодом ще й у школі в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, Сполучені Штати Америки.

Перші кроки Александри в кінематографі були зроблені у 2008 році з маловідомого фільму Саші Дрюз, Езри Крайбас і Меттью Міллера "На березі Кривого озера" й із епізодичної ролі в серіалі "На службі в диявола".

Наступні цікаві проекти в житті Ессоу з'явилися протягом 2010-2011 років. Тут варто відзначити такі картини, як "Ігри пристрасті" (2010) і "Кращі друзі та дитина" (2011).

У проміжку часу між 2014 і 2016 роками акторка взяла участь у створенні стрічок "Очі зірки" (2014), "Місто монстрів" (2015), "Будинок навпроти" (2016).Ім’я:
08 липня 2020
Ваш коментар