Вільям Юбенк


Персона - Вільям Юбенк
Like
William Eubank
Дата народження:
15 листопада 1982

Рейтинг персони

7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Американський оператор постановник, кінорежисер.

Вже починаючи з вісімнадцяти років почав працювати режисером. Наприклад його творча натура вилилася в рекламні ролики для спортивного бренду Mikasa, трохи пізніше знімав відео і для Adidas. У районі 20 років працював вісім років на компанію Panavision в Woodland Hills, виступаючи як технік і інженер, працюючи ще над обробкою підсумкового зображення.

Стиль робіт оператора можна описати як експрессіоністичний. Він часто робить лінійні зі змінною швидкістю кадри і робить це якось гармонійно, з легким нальотом деякого стилю Стенлі Кубрика, яким захоплюється. Цей прийом носить назву Speed ​​Ramping і був використаний Вільямом Юбенком в рекламних відео Mikasa, Skullcandy, Adidas, Honda. Щоб проведені UFC чемпіонати з боїв виглядали цікавіше і зрелищнее, вони спеціально запросили для зйомок в такій техніці оператора.

Набравшись досвіду в зйомках, оператор в 2011 році випускаэ свою дебютну режисерську роботу під назвою "Кохання". Фільм з елементами фантастики і філософських елементів був знятий в співдружності з групою Angels And Airwaves, яка написала для стрічки саундтрек. Вони ж і попросили оператора зайнятися постановкою фільм. Щоб хоч якось компенсувати маленький бюджет, Юбенк використовував все що можна із підручних засобів, починаючи коробками від піци і закінчуючи зламаними пральними машинами. Збиралося все це і перетворювалося на кадри фільму в саду батьків оператора.Ім’я:
28 травня 2020
Ваш коментар