Адель Екзаркопулос


Adèle Exarchopoulos
Дата народження:
22 листопада 1993

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Французька актриса. Наймолодша володарка «Золотої пальмової гілки» Каннського кінофестивалю (разом з Абделлатіфа Кешиша і Лєєй Сейду отримала нагороду за «Кращий фільм» «Життя Адель»).

Екзаркопулос виросла в XIX окрузі Парижа неподалік від площі де Фет. Її батько Дідьє Екзаркопулос - викладач гри на гітарі, а мати Марина Нік - медсестра. У Адель є два молодших брата. Дід актриси за походженням був греком. Батьки Екзаркопулос, щоб побороти сором'язливість дочки, віддали її в дев'ять років на акторські курси. Вона відвідувала їх до 2005 року, коли відбувся її дебют в кіно, у фільмі «Martha». У 2006 році її помітив агент, і вона знялася в епізоді французького телесеріалу «R.I.S, police scientifique».

У тринадцять років Екзаркопулос зіграла роль у фільмі «Коробки». Екзаркопулос встигла знятися у фільмах «Бешкетники з Тімпельбаха» (2008), «Облава» (2010), «Козел відпущення [en]» (2010), «Історія Жіно» (2011), «Білий квадрат» (2011), «Частини мене самої »(2012) і« Раніше я був темніше »(2013), перш ніж до неї прийшов міжнародний успіх у фільмі 2013 року« Життя Адель », заснованому на французькому графічному романі 2010« Синій - найтепліший колір »(фр. Le Bleu est une couleur chaude). Фільм отримав «Золоту пальмову гілку» на 66-му Каннському міжнародному кінофестивалі. Журі фестивалю прийняв рішення поряд з режисером Абделлатіфа Кешиша нагородити «Золотий гілкою» виконавиць головних ролей фільму Адель Екзаркопулос і Лею Сейду, що стали єдиними жінками, крім Джейн Кемпіон, володарками цієї нагороди. Екзаркопулос стала також наймолодшою ​​володаркою «Золотої пальмової гілки».Постери
Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар